"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: poniedziałek, 22 lipca 2024 r.
Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych RODO

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego i Św. Stanisława BPA i M. w Hajnówce, z siedzibą 17-200 Hajnówka, ul. Ks. P. Ściegiennego 7.
  2. Może Pan / Pani skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych wysyłając maila na adres inspektorodo@drohiczynska.pl
  3. Zbierane dane osobowe będą przetwarzane w celu pracy duszpasterskiej. Podane dane osobowe zbieramy na podstawie odrębnych przepisów prawa. Dane te będą przekazywaneuprawnionym instytucjom wyłącznie na podstawie obowiązującego prawa. Podanie tych danych jest konieczne do celów duszpasterskich.
  4. Dane osobowe, które zbieramy na podstawie Paa / Pani zgody są konieczne do realizacji celów duszpasterskich. Niepodanie tych danych, lub brak zgody na ich przetwarzanie może utrudnić pracę duszpasterską Parafii.
  5. Może Pan / Pani wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie. W tym celu należy zwrócić się pisemnie do Administratora Danych.
  6. Dane osobowe, które zebraliśmy na podstawie odrębnych przepisów prawa, będziemy przetwarzać przez okres niezbędny do realizacji zadań publicznych, a następnie w celach archiwizacyjnych. Dane osobowe, które zebraliśmy napodstawie Pana / Pani zgody będziemy przetwarzać do czasu utraty ich przydatności dla Parafii lub momentu cofnięcia zgody.
  7. Ma Pan / Pani prawo dostępu do treścipodanych danych oraz możliwość ich uzupełnienia i aktualizowania. Ma Pan / Pani prawo żądać wstrzymania przetwarzania, lub usunięcia danych, które zebraliśmy za Pana / Pani zgodą. Równocześnie ma Pan / Pani prawo do przeniesienia danych osobowych.
do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011