"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: sobota, 25 maja 2019 r.
Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Ogłoszenia: na V Niedzielę Wielkanocną – 19.05.2019 r.

  1. Kończy się Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne – pamiętajmy w naszych codziennych modlitwach o powołanych do Służby Bożej.
  2. Jutro tj. w poniedziałek 20.05 o godz. 1800 w HDK będzie wyświetlany film pt. „Miłość i Miłosierdzie” – zachęcamy do obejrzenia tego filmu.
  3. W piątek 24 maja wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.
  4. W sobotę 25 maja V Rocznica ingresu do Katedry J.E. Ks. Bpa prof. dra hab. Tadeusza Pikusa – Biskupa Drohiczyńskiego – polećmy Go w modlitwie Panu Bogu. W tym też dniu wypadają: Dzień Modlitw o Świętość Życia kapłanów i 25 Rocznica śmierci ks. bpa Władysław Jędruszuka – pierwszego Bpa Diecezji Drohiczyńskiej – niech dobry Bóg da mu wieczne szczęście w niebie.
  5. Przypominamy, że trwa bezpośrednie przygotowania dzieci do I Komunią św. Dzieci mają spotkania we wtorek i w czwartek o godz. 1630 w kościele  Przypominamy, że udział dzieci w tym spotkaniu jest obowiązkowy. Zaś w sobotę 25.05 o godz. 1000 spowiedź dzieci, ich rodziców i chrzestnych przed I Komunią św.
  6. W niedzielę za tydzień 26 maja na Mszy św. o godz. 1200 odbędzie się  I Komunia Św.. W tym dniu wypada też Dzień Matki.
  7. Młodzież z KSM-u zaprasza po Mszach św. godz.. 1000 i 1200 do sklepiku – można tam nabyć książki katolickie oraz dewocjonalia na przykład na prezent pierwszokomunijny.
  8. Wczoraj rozpoczęła się ogólnopolska akcja „Dar na Stulecie” dla uczczenia stulecia urodzin Karola Wojtyły. Jej celem jest zbudowanie duchowego pomnika z serc i umysłów Polaków poprzez różnorodne inicjatywy: modlitewne i charytatywne, naukowe i artystyczne, edukacyjne i wychowawcze. Gorąco zachęcamy naszych Parafian do włączenia się w ten projekt. Szczegółowe informacje na plakacie wiszącym w gablocie obok kościoła i a stronie internetowej www.darna100.pl  .
  9. Wspólnota Odnowy w Duchu Św. zaprasza na Mszę św. z prośbą o uzdrowienia. Ta Msza św. będzie odprawiona  za tydzień tj. 26 maja o godz. 1800.

 

do góry
powered by: enterpw.com
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011