"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: sobota, 23 września 2017 r.
Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

Ogłoszenia: na XXIV Niedzielę Zwykłą – 17.09.2017r.

  1. Dziś kończy się VII Tydzień Wychowania – pamiętajmy, że troska o wychowanie dzieci i młodzieży spoczywa na rodzicach, i wychowawcach i nauczycielach.
  2. Jutro wypada liturgiczne święto św. Stanisław Kostki – Patrona Polski, ale my już dziś zapraszamy dzieci na Mszę św. na godz. 1200. Po Mszy św. będzie spotkanie przy salce – będą gry, zabawy, malowanie twarzy i  kiełbaski z gryla.
  3. W czwartek 21.09 wypada liturgiczne święto św. Mateusza Ap.; w sobotę 23.09 będziemy wspominali św. o Pio – zakonnika i kapłana.
  4. W czwartek też trzeci dzień  Wizytacji Kanonicznej naszej parafii przez Ks. Bpa Tadeusza Pikusa.
  5. Od godz.   830 – 1400 Ks. Bp będzie odwiedzał szkoły na terenie Hajnówki i dwa zakłady pracy.
  6. Około godz. 1500 – będzie spotkanie w Powiatowym Szpitalu (SP ZOZ) na ul. Doc. A. Dowgirda. Na zakończenie wizyty na oddziałach Msza św. w intencji chorych i całego personelu szpitala.
  1. Przypominamy, że zostały wznowione zajęcia w świetlicy środowiskowej „Promyk dnia” znajdującej się przy naszej Parafii.  Zapraszamy dzieci od poniedziałku do piątku w godz. od 1400 do 1800.
  2. Akcja Katolicka w Hajnówce zaprasza 01 października br  (w niedzielę) wszystkich mężczyzn (ojców z synami, dziadków) na Pielgrzymkę Mężczyzn do Paratulina – sanktuarium Błogosławionych Męczenników Podlaskich. Koszt pielgrzymki 35 zł/osoby, wyjazd o godz.. 630 sprzed naszego kościoła. Zapisy u p. Lecha Michalaka. Oraz  Pielgrzymkę jednodniową do Kodnia w dniu 14 października br. Koszt pielgrzymki 40 zł/osoby. Wyjazd spod naszego kościoła o godz. 630. Więcej informacji na plakacie, który wisi w gablocie obok kościoła. 

 

do góry
powered by: enterpw.com
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011