"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: sobota, 27 maja 2017 r.
Imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Ogłoszenia: na VI Niedzielę Wielkanocną – 21.05.2017 r.

 1. Dziś zapraszamy wszystkie mamy do Hajnowskiego Domu Kultury na godz. 1600 – odbędzie się tam koncert z okazji Dnia Matki przygotowany przez s. Sylwię i scholę.
 2. W dniach 22, 23 i 24 maja wypadają kwartałowe dni modlitw o dobre urodzaje.
 3. W środę 24.05 wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.
 4. W czwartek 25 maja III Rocznica Ingresu do Katedry J.E. Ks. Bpa prof. dra hab. Tadeusza Pikusa – Biskupa Drohiczyńskiego – polećmy Go w modlitwie Panu Bogu. W tym dniu wypadają: Dzień Modlitw o Świętość Życia kapłanów i 23 Rocznica śmierci ks. bpa Władysław Jędruszuka – pierwszego Bpa Diecezji Drohiczyńskiej – niech dobry Bóg da mu wieczne szczęście w niebie.
 5. W czwartek też u SS. Klarysek o godz. 1800 spotkanie Apostolatu Margerytek.
 6. W piątek 26.05 Dzień Matki – mamy zapraszamy na Nabożeństwo Majowe.
 7. W piątek też rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha św.  
 8. W sobotę 27.05 o godz. 1000 spowiedź dzieci, które przystąpią w tym roku do I Komunii św., ich rodziców i chrzestnych. Dzieci też będą miały swoje przygotowanie do I Komunii Św. w poniedziałek i w środę o godz. 1600.
 9. Za tydzień niedzielę w naszej Parafii I Komunia św. na Mszy św. godz. 1200 i od poniedziałku „Biały Tydzień” dla dzieci I-komunijnych.
 10. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego –  według przepisów liturgicznych w całym Kościele od kilku już lat ta Uroczystość jest obchodzona w niedzielę.
 11. Trwa miesiąc maj, a z nim związane są Nabożeństwa Majowe, które są odprawiane w naszym kościele w dni powszednie, niedzielę i święta zawsze o godz. 1800. Zachęcamy wszystkich do jak najliczniejszego uczestnictwa w Nabożeństwach Majowych.
 12. Przypominamy, że młodzież ma swoje przygotowania do Sakr. Bierzmowania w poniedziałki, środy i w piątki o godz. 1800. W poniedziałek (22.05) odbędzie sie egzamin dla bierzmowanych od godz. 1600.
 13. Młodzież z KSM-u zaprasza po Mszy św. godz.. 1000 do sklepiku – można tam nabyć książki katolickie oraz dewocjonalia.

 

do góry
powered by: enterpw.com
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011