"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: poniedziałek, 24 lipca 2017 r.
Imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny

Z życia parafii: Pogrzeby

W 2012 r Z NASZEJ PARAFII ODESZLI DO WIECZNOŚCI

W styczniu

  1. ś.p. Walentyna Macuta
  2. ś.p. Eugeniusz Fidziukiewicz
  3. ś.p. Bogdusia Zdzisława Szymańska
  4. ś.p. Kazimierz Ingielewicz
  5. ś.p. Jan Jędrzejewski
  6. ś.p. Marcin Antoni Daszkiewicz

W lutym

  1. ś.p. Halina Weronika Przybysz
  2. ś.p. Bronisław Serafin
  3. ś.p. Apolonia Wasilewska
  4. ś.p. Stanisława Ożyńska
  5. ś.p. Nieczysław Kostacewicz
  6. ś.p. Włpdzimierz Wasilewski
  7. ś.p. Kazimierz Mierzwiński

W marcu

  1. ś.p. Stanisław Litwin
  2. ś.p. Janina Wiszniewska
  3. ś.p. Danuta Kwiatek
  4. ś.p. Jerzy Hołota

W kwietniu

  1. ś.p. Stanisława Borysiuk
  2. ś.p. Jan Honek
  3. ś.p. Krystyna Aleksiejuk
  4. ś.p. Kazimierz Kubicki
  5. ś.p. Angelika Elżbieta  Głowacka
  6. ś.p. Kazimiera  Walkowska
  7. ś.p. Irena Marianna Ruta

W maju

  1. ś.p. Leszek  Kalinowski
  2. ś.p. Krystyna Downarowicz
  3. ś.p. Tatiana  Szabałowska
  4. ś.p. Józef  Chaniło
  5. ś.p. Olga  Kosiłko

ś.p. Janina Sołkiweicz

  1. ś.p. Grzegorz Pienzin
  2. ś.p. Roman Waszczuk
  3. ś.p. Marianna Zgódko
  4. ś.p. Włodzimierz Krysztofik

W czerwcu

  1. ś.p. Krzysztof Teterdynko
  2. ś.p. Zofia Tumiel
  3. ś.p. Lucyna Przybyłowska
  4. ś.p. Danuta Osipiuk
  5. ś.p. Aniela Mikołajczuk
  6. ś.p. Stanisława Mancewicz
  7. ś.p. Genowefa Superson
  8. ś.p. Stefan Przybysz
  9. ś.p. Tadeusz Jakubski
  10. ś.p. Józef Ruta
  11. ś.p. Jadwiga Lewicka
  12. ś.p. Maria Sielecka

W lipcu

  1. ś.p. Irena Majorowicz
  2. ś.p. Barbara Maria Gregorczyk
  3. ś.p. Antonia Niewińska
  4. ś.p. Ryszard Domański
  5. ś.p. Jadwiga Borysiuk

W sierpniu

  1. ś.p. Ryszard Dyszkiewicz
  2. ś.p. Olga Mackiewicz
  3. ś.p. Wiera Szewczuk
  4. ś.p. Jolanta Elzbieta Leskiewicz
  5. ś.p. Edward Arkiewicz
  6. ś.p. Antoni Owsiej
  7. ś.p. Helena Aleksandra Łukjaniuk
  8. ś.p. Maria Janiuk
  9. ś.p. Genowefa Ławniczak
  10. ś.p. Adam Przystupiuk

We wrześniu

  1. ś.p. Renata Tokarska
  2. ś.p. Andrzej Jakubowski
  3. ś.p. Jan Bortniczuk
  4. ś.p. Stefan Rączko
  5. ś.p. Mieczysław Chilarczyński
  6. ś.p. Bożena Nieścieruk
  7. ś.p. Sławomir Cieślik
  8. ś.p. Małgorzata Kośko

W październiku

  1. ś.p. Ryszard Przybylski
  2. ś.p. Władysław Wilenta
  3. ś.p. Bazyli Janiuk
  4. ś.p. Tadeusz Jeżewski
  5. ś.p. Wiesław Jakubowski
  6. ś.p. Lidia Janiuk
  7. ś.p. Wiktoria Smolska
  8. ś.p. Leopold Ireneusz Sawicki

W listopadzie

  1. ś.p. Anna Katarzyna Buchwald
  2. ś.p. Aneliza Elza Nechling
  3. ś.p. Janusz Okuniewski
  4. ś.p. Daniel Wandowski
  5. ś.p. Marian Józef Czech
  6. ś.p. Józef Łapiński
  7. ś.p. Tadeusz Orłowski
  8. ś.p. Adam Suchowierski
  9. ś.p. Gertrud Miłkowska
  10. ś.p. Stanisława Jakubska

W grudniu

  1. ś.p. Karol Sawicki
  2. ś.p. Kazimierz Doroszkiewicz
  3. ś.p. Teresa Irena Barańska

 

 

W 2013 r Z NASZEJ PARAFII ODESZLI DO WIECZNOŚCI

W styczniu

  1. ś.p. Janina Knap
  2. ś.p. Katarzyna Bagińska
  3. ś.p. Andrzej Kopaczewski
  4. ś.p. Władysław Serafin
  5. ś.p. Edward Stanisław Horydyj
  6. ś.p. Józef Syrowoj
  7. ś.p. Józef Mirek

ś.p. Jan Porowski

  1. ś.p. Lucyna Leszczyńska
  2. ś.p. Wacław Dzwonkowski

W lutym

  1. ś.p. Stanisław Kawecki
  2. ś.p. Nina Getka
  3. ś.p. Henryka Karpiuk
  4. ś.p. Jerzy Wołczyk
  5. ś.p. Albin Piotr Czesnowski
  6. ś.p. Adrian Kowalski
  7. ś.p. Alberta Bieniek

W marcu

  1. ś.p. Henryk Gawra
  2. ś.p. Genowefa Sikora
  3. ś.p. Stanisław Sadowniczyk
  4. ś.p. Genowefa Zalejska
  5. ś.p. Roman Kazimierz Cieślik
  6. ś.p. Olga Czyżewska
  7. ś.p. Irena Kuczkin
  8. ś.p. Eugeniusz Rybaczuk
  9. ś.p. Mirosław Mazurek
  10. ś.p. Aleksandra Kopańska
  11. ś.p. Anna Filinowicz
  12. ś.p. Jan Kuźma
  13. ś.p. Antonina Mariankowska
  14. ś.p. Stanisław Tadeusz Petruk
  15. ś.p. Wincentyna Żurawska
  16. ś.p. Weronika Bogdanowicz

W kwietniu

  1. ś.p. Krystyna Puchalska
  2. ś.p. Janina Pietrzak
  3. ś.p. Aleksander Białek
  4. ś.p. Irena Maria Lesiak
  5. ś.p. Henryk Jakuszko
  6. ś.p. Zbigniew Gajewski
  7. ś.p. Zdzisław Rycak
  8. ś.p. Karolina Tuszyńska
  9. ś.p. Elżbieta Izabela Padewska

W maju

  1. ś.p. Elżbieta Jancewicz
  2. ś.p. Bolesław Gwoździk
  3. ś.p. Halina Pietraszko
  4. ś.p. Jadwiga Kruszewska
  5. ś.p. Jan Szelest
  6. ś.p. Marianna Wilczewska
  7. ś.p. Wiesław Strzemiński

W czerwcu

  1. ś.p. Bogdan Kacper Cieślik

W lipcu

  1. ś.p. Gabriela Witczak
  2. ś.p. Janina Jakoniuk
  3. ś.p. Andrzej Chodowiec
  4. ś.p. Czesława Jendras
  5. ś.p. Janina Bułkowska

W sierpniu

  1. ś.p. Wiesław Drwięga
  2. ś.p. Adam Suchocki
  3. ś.p. Marzena Moroz
  4. ś.p. Małgorzata Mróz
  5. ś.p. Irena Grzybowska

We wrześniu

  1. ś.p. Henryk Woźniak
  2. ś.p. Magdalena Juszkiewicz
  3. ś.p. Jerzy Bednarczyk

W październiku

  1. ś.p. Władysław Śląski
  2. ś.p. Zygmunt Marian Zieliński
  3. ś.p. Czesław Halczuk
  4. ś.p. Stanisława Sampolska
  5. ś.p. Janina Cieślik
  6. ś.p. Grzegorz Kośko

W listopadzie

  1. ś.p. Józefa Kirwil
  2. ś.p. Władysław Borysiuk
  3. ś.p. Stanisław Dzwonkowski
  4. ś.p. Lidia Gref
  5. ś.p. Wanda Głowacka
  6. ś.p. Irena Janina Teresani

W grudniu

  1. ś.p. Jan Porzeziński
  2. ś.p. Janina Stachulec
  3. ś.p. Maria Rakowicz
  4. ś.p. Jerzy Romanowski
  5. ś.p. Olga Peszko
  6. ś.p. Zdzisław Puc
  7. ś.p. Romuald Borowski
  8. ś.p. Jerzy Konopko

W 2014 r Z NASZEJ PARAFII ODESZLI DO WIECZNOŚCI

W styczniu

  1. ś.p. Krystyna Drużba
  2. ś.p. Henryk Gziut
  3. ś.p. Marek Józef Trzaska
  4. ś.p. Zenon Puchalski
  5. ś.p. Maria Kijko
  6. ś.p. Tadeusz Trzaska
  7. ś.p. Barbara Danuta Olszak

W lutym

  1. ś.p. Mirosław Zaborowski
  2. ś.p. Bartosz Mateusz Kiełbaszewski
  3. ś.p. Izabela Sokołowska
  4. ś.p. Józef Jakubowski
  5. ś.p. Stanisław Jakubski
  6. ś.p. Tatiana Kieliszek
  7. ś.p. Nina Kisielewicz
  8. ś.p. Irena Marianna Jabłońska

W marcu

  1. ś.p. Honorata Zofia Bańska
  2. ś.p. Krystyna Kijko
  3. ś.p. Weronika Pławska
  4. ś.p. Anna Maria Sadowska

W kwietniu

  1. ś.p. Raisa Polach
  2. ś.p. Jadwiga Rynkowska
  3. ś.p. Mikołaj Matfiejuk

W maju

  1. ś.p. Teresa Paszkiewicz
  2. ś.p. Waldemar Tomaszewski
  3. ś.p. Krystyna Stróńska
  4. ś.p. Aleksander Zienkiewicz
  5. ś.p. Piotr Bieniek

W czerwcu

  1. ś.p. Włodzimierz Czernuszyc
  2. ś.p. Kazimierz Wasilewski
  3. ś.p. Anatol jerzy Wierzbowicz
  4. ś.p. Grzegorz Zieliński
  5. ś.p. Stanisława Krak

W lipcu

  1. ś.p. Marian Alfred Bartosiak
  2. ś.p. Janina Alina Michalak
  3. ś.p. Witold Kijko
  4. ś.p. Kazimierz Nowicki
  5. ś.p. Zofia Sołogubik

W sierpniu

  1. ś.p. Monika Wacława Kąkol
  2. ś.p. Michał Chaniło
  3. s.p. Jadwiga Dymińska

We wrześniu

  1. ś.p. Weronika Jerzyk
  2. ś.p. Łucja Teresa Kurpeta
  3. ś.p. Edward Marjański
  4. ś.p. Wiesława Elżbieta Kaczmarek
  5. ś.p. Aleksander Rajecki
  6. ś.p. Jadwiga Rynarzewska

W październiku

  1. ś.p. Mikołaj Bielecki
  2. ś.p. Grzegorz Wawrzyniuk
  3. ś.p. Bronisław Pawluć
  4. ś.p. Marianna Skalska

W listopadzie

  1. ś.p. Zenon Paszkiewicz
  2. ś.p. Wiera Kaźmierczak
  3. ś.p. Stefan Rogowski
  4. ś.p. Mariusz Moroz
  5. ś.p. Sylwester Lewsza
  6. ś.p. Helena Komarzewska
  7. ś.p. Janina Orzechowska

W grudniu

  1. ś.p. Szczepan Saczuk
  2. ś.p. Walentyna Sokołowska
  3. ś.p. Bogumiła Grażyna Mańkowska
  4. ś.p. Henryk Maglweski
  5. ś.p. Jadwiga Białobrodzka

W 2015 r Z NASZEJ PARAFII ODESZLI DO WIECZNOŚCI

W styczniu

  1. ś.p. Danuta Cecylia Tabuła
  2. ś.p. Kazimierz Cieśluk ( zd. Lachowski)
  3. ś.p. Wiesława Cieśluk
  4. ś.p. Czesława Iwańczuk
  5. ś.p. Tadeusz Edward Gonera
  6. ś.p. Halina Belter
  7. ś.p. Marian Gref
  8. ś.p. Albina Sadowska
  9. ś.p. Stanisława Dreger
  10. ś.p. Zdzisława Amelia Bogdanowicz
  11. ś.p. Władysław Skalski
  12. ś.p. Jerzy Jan Waszak

W lutym

  1. ś.p. Krystyna Teresa Zgutka
  2. ś.p. Zofia Rajecka
  3. ś.p. Leokadia Raszkiewicz
  4. ś.p. Kamila Badowicz
  5. ś.p. Władysław Wróbel
  6. ś.p. Anna Mordań

W marcu

  1. ś.p. Wacław Stanisław Kosieracki
  2. ś.p. Wiesław Kijko
  3. ś.p. Władysław Pietrzak

W kwietniu

  1. ś.p. Stanisława Kołodziej
  2.         Mateusz Ochal
  3. ś.p. Eugenia Wdowska
  4. ś.p. Mieczysław Pisarski

W maju

  1. ś.p. Paweł Sawczuk
  2. ś.p. Wiesława Orzechowska

W czerwcu

  1. ś.p. Genowefa Baraniecka
  2. ś.p. Czesław Biegański
  3. ś.p. Dorota Rutkowska

W lipcu

  1. ś.p. Antoni Stanisław Sakowski
  2. ś.p. Jan Struk
  3. ś.p. Witold Strug
  4. ś.p.Robert Jacek Kaczmarek
  5. ś.p. Alina Chmara
  6. ś.p. Bronisław Sienkiewicz
  7. ś.p. Feliksa Kupiecka
  8. ś.p. Adam Lech Żuk

W sierpniu

  1. ś.p. Elżbieta Uziałło
  2. ś.p. Edward Korobczuk
  3. ś.p. Czesława Wanda Kołodzińska
  4. ś.p. Stanisława Wojtkiewicz
  5. ś.p. Marek Romaniuk

We wrześniu

  1. ś.p. Karolina Szymkiewicz
  2. ś.p. Mieczysław Zakrzewski
  3. ś.p. Wiesława Zofia Tuszyńska
  4. ś.p. Halina Irena Michalak

W październiku

  1. ś.p. Barbara Gryc
  2. ś.p. Halina Siegieńczuk 
  3. ś.p. Helena Stefaniuk
  4. ś.p. Weronika Strug

W listopadzie

  1. ś.p. Mikołaj Skibicki
  2. ś.p. Teresa Polińska
  3. ś.p. Renata Zielińska
  4. ś.p. Władysław Lewkowicz
  5. ś.p. Ryszard Gryniewicz
  6. ś.p. Tadeusz Stanisław Witkowski

W grudniu

  1. ś.p. Daniela Helena Warawko

 

W 2016 r Z NASZEJ PARAFII ODESZLI DO WIECZNOŚCI

W styczniu

  1. ś.p. Stanisława Bill
  2. ś.p. Krystyna Legutko
  3. ś.p. Paweł Aleksander Stefaniak
  4. ś.p. Janina Olszyńska
  5. ś.p. Zdzisław Pieczarka
  6. ś.p. Włodzimierz Dudaronek
  7. ś.p. Stanisław Karpacz

W lutym

  1. ś.p. Mirosław Janusz Ziajko
  2. ś.p. Piotr Porzeziński
  3. ś.p. Piotr Paszko
  4. ś.p. Stanisław Koźmian
  5. ś.p. Katarzyna Agiejczyk
  6. ś.p. Halina Murek
  7. ś.p. Amelia Zuzanna Rojewska
  8. ś.p. Lech Zbigniew Pilski
  9. ś.p. Halina Kalinowska
  10. ś.p. Artur Hłasko
  11. s.p. Aleksander Teresani

W marcu

  1. ś.p. Wiera Kołcz
  2. ś.p. Tadeusz Kazimierz Gudowicz
  3. ś.p. Józef Wojciech Przybysz
  4. ś.p. Maria Grzelak 
  5. ś.p. Joanna Korobczuk
  6. ś.p. Ryszard Wakuliński
  7. ś.p. Franciszek Orłowski
  8. ś.p. Jan Lech Woroszyło 

W kwietniu

  1. ś.p. Anna Koziarska
  2. ś.p. Cezary Kruszewski
  3. ś.p. Ryszard Roman Prokopiuk
  4. ś.p. Robert Pierzak
  5. ś.p. Janina Apolonia Lewsza
  6. ś.p. Emilia Weronika Szewczyk

W maju

  1. ś.p. Stanisław Czyż
  2. ś.p. Janusz Kozak
  3. ś.p. Wiesław Ryszard Guziejko
  4. ś.p. Bronisława Wilenta
  5. ś.p. Helena Sulima

W czerwcu

  1. ś.p. Bronisław Matuszewski
  2. ś.p. Józef Jan Krysiuk
  3. ś.p. Irena Sokołowska
  4. ś.p. Mariusz Leppert
  5. ś.p. Kazimierz Tumiel
  6. ś.p. Emilia Fabiańska

W lipcu

  1. ś.p. Zdzisław Jan Dołęga
  2. ś.p. Włodzimierz Okułowicz
  3. ś.p. Janina Sołochucka
  4. ś.p. Janina maria Kirchner
  5. ś.p. Regina Chraniuk

W sierpniu

  1. ś.p. Andrzej Wołczyk
  2. ś.p. Aleksander Górecki
  3. ś.p. Włodzimierz Młynarek
  4. ś.p. Wiesław Waldemar Furmanek
  5. ś.p. Tadeusz Gregorczyk
  6. ś.p. Wiesław Gryc
  7. ś.p. Irena Kiersnowska
  8. ś.p. Krzysztof Mieczysław Lange
  9. ś.p. Anatol Kabać

We wrześniu

  1. ś.p. Piotr Stefan Jakubczyk
  2. ś.p. Stanisława Homlala
  3. ś.p. Eugenia Nazaruk 
  4. ś.p. Marceli Bralewski
  5. ś.p. Józef Gryc
  6. ś.p. Jadwiga Struk
  7. ś.p. Bogusław Jurczak
  8. ś.p. Edward Baj

W październiku

  1. ś.p. Zenon Głowacki
  2. ś.p. Stanisław Józef Butrmowicz
  3. ś.p. Halina Szkopek
  4. ś.p. Teresa Wacława Tryk
  5. ś.p. Andrzej Kopański
  6. ś.p. Roman Rutkiewicz

W listopadzie

  1. ś.p. Maria Gielniewska
  2. ś.p. Lilla Pieczarka
  3. ś.p. Elżbieta Godawa
  4. ś.p. Andrzej Małaszewski
  5. ś.p. Janina Skibowska
  6. ś.p. Janina Matwiejuk

W grudniu

  1. ś.p. Stanisław Badowicz
  2. ś.p. Zinajda Cisińska
  3. ś.p. Halina Bralewska
  4. ś.p. Nina Hercuń
  5. ś.p.Regina Jaruga
  6. ś.p. Helena Stanisławszczyk

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków. Amen.

 

W 2017 r Z NASZEJ PARAFII ODESZLI DO WIECZNOŚCI

W styczniu

  1. ś.p. Jan Domański
  2. ś.p. Leokadia Wróbel
  3. ś.p. Stanisława Napiórkowska
  4. ś.p. Marianna Mutzner
  5. ś.p. Urszula Bołtruczuk
  6. ś.p. Jadwiga Czesnowska
  7. ś.p. Teresa Daszkiewicz 

W lutym

  1. ś.p. Stanisław Olechno
  2. ś.p. Halina Panek
  3. ś.p. Maria Wiszniewska
  4. ś.p. Andrzej Wójcik
  5. ś.p. Jerzy Bądaruk
  6. śp. Jerzy Olszewski
  7. ś.p. Mariola Mrugalska
  8. ś.p. Alina Bieńkowska
  9. ś.p. Janina Tokarska
  10. ś.p. Władysław Wiśniewski
  11. ś.p. Wojciech Juszkiewicz
  12. ś.p. Wanda Zielińska

W marcu

  1. ś.p. Zdzisław Hieronim Sinczenko
  2. ś.p. Lucyna Różycka
  3. ś.p. Tadeusz Witold Borowski
  4. ś.p. Cezary Żembrowski
  5. ś.p. Jan Sadowski

W kwietniu

  1. ś.p. Marianna Sielska
  2. ś.p. Władysława Chmielewska
  3. ś.p. Czesława Kulpa
  4. ś.p. Ireneusz Winnicki
  5. ś.p. Raisa Kardasz
  6. ś.p Andrzej Stanisław Rybaczek

W maju

  1. ś.p. Krzysztof Tadeusz Pietrzak
  2. ś.p. Halina Suchocka
  3. ś.p. Józef Tokarczyk
  4. ś.p. Tadeusz Konstanty Motyl
  5. ś.p. Alentyna Skrodzka
  6. ś.p. stanisław Kościuk

W czerwcu

  1. ś.p. Małgorzata Zielińska
  2. ś.p. Wanda Ziajka
  3. ś.p. Tadeusz Komar

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków. Amen.

do góry
powered by: enterpw.com
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011