"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: sobota, 23 września 2017 r.
Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

Z życia parafii: Chrzty

W 2012 r NASZA PARAFIA  POWIĘKSZYŁA SIĘ O NOWOOCHRZCZONYCH

W styczniu

  1. Małgorzata Treszczotko
  2. Antoni Stokowski

W lutym

  1. Amelia Zarzecka
  2. Julia Szemplińska
  3. Olga Sawicka
  4. Karolina Warsicka
  5. Matylda Makarewicz
  6. Jakub Serafin
  7. Aleksandra Nieciejowska

W marcu (nie było chrztów)

W kwietniu

  1. Amelia Kubicka
  2. Kornelia Kubicka
  3. Bartosz Sadowski
  4. Mateusz Dragun
  5. Wiktoria Pietuchowska
  6. Marek Konrad Poskrobko
  7. Agata Poskrobko zd. Czarnocka

W maju

  1. Zuzanna Wołodkiewicz
  2. Hanna Siwek
  3. Oliwia Orzechowska
  4. Julia  Czerwińska
  5. Oskar Kudlak
  6. Kornelia Zwoźniak
  7. Mateusz Karpiuk

W czerwcu

  1. Gabriela Smyk
  2. Anna Klimczuk
  3. Jan Michał Gawryś
  4. Kamil Janiak
  5. Jakub Kolp

W lipcu

  1. Hubert Bogdanowicz
  2. Lena Wasiljew
  3. Kamil Krzysztof Węgrzyniak
  4. Alicja Renata Zielińska

W sierpniu

  1. Mikołaj Korzun
  2. Weronika Antczak
  3. Hanna Żur

We wrześniu

  1. Franciszek Szotko
  2. Oliver Warren Fiala
  3. Julia Sakiel
  4. Ignacy Raczkowski
  5. Kornelia Fal
  6. Maria Zuzanna Boszko
  7. Michał Gierasimiuk
  8. Julia Dąb
  9. Kacper Kaślewicz
  10. Edyta Daniela Chrabałowska

W październiku

  1. Julia Zalewska 

W listopadzie

  1. Noemi Kasperek
  2. Liliana Rękawek
  3. Nataniel Kisły

W grudniu

  1. Michalina Bukład
  2. Lena Romanczuk
  3. Laura Dackiewicz
  4. Lena Alicja Wajszczuk
  5. Ignacy Bożydar Wiśniewski

 

W 2013 r. NASZEJ PARAFII SAKRAMENT CHRZTU PRZYJĘLI

W styczniu

  1. Maciej Plewa
  2. Alicja Antoniuk

W lutym

  1. Gabriela Kisielewska
  2. Mateusz Wiluk
  3. Kacper Szczęch

W marcu

  1. Tymon Podliński
  2. Radosław Grzelak
  3. Adrianna Karolina Dziura
  4. Kacper Ostapczu
  5. Dominika Maria Wołodko
  6. Alicja Maria Kurhaniewicz
  7. Mateusz Tomasz Tomaszewski

W kwietniu

  1. Patrycja Łapińska
  2. Bartosz Wieczorek

W maju   

  1. Zofia Nina Grecza
  2. Artur Sebastian Ratyński    
  3. Maciej Dwiliński
  4. Stanisław Dwiliński
  5. Roksana Okułowicz
  6. Gracjan Włodzimierz Wierszko

W czerwcu

  1. Jan Ginszt
  2. Wiktoria Szpakowicz
  3. Artur Pietruczuk
  4. Marta Znaczko
  5. Hanna Targosz
  6. Milena Pawłowicz

W lipcu

  1. Antoni Wenski
  2. Milena Hłasko
  3. Szymon Golonko
  4. Julian Antoni Krajnik
  5. Konstancja Maria Kraśko
  6. Hanna Zofia Pater
  7. Hanna Różewska

W sierpniu

  1. Jan Jaworeki
  2. Malvina Melanie Jaruga
  3. Sonia Jaruga
  4. Michał Trusiewicz
  5. Łukasz Kukliński
  6. Nikola Cederstrema
  7. Dawid Skiepko
  8. Gabriela Jessica Krawczyk

We wrześniu

  1. Paweł Ochryciuk
  2. Jakub Irlik
  3. Aleksandra Anna Gierałtowska
  4. Tomasz Chilimoniuk
  5. Oliwia maciejczuk
  6. Zofia Anna Kowalczuk
  7. Antonina Maria Kowalczuk
  8. Wiktoria Mantiuk
  9. Adam Stankowski

W październiku

  1. kacper Jarosław Prystupiuk
  2. Jakub Krzyżanowski
  3. Antoni Rakowski

W listopadzie

  1. Kuba Gryc
  2. Sara Brancewicz
  3. Damian Kierdelewicz
  4. Karolina Korycka

W grudniu

  1. Fabian Nejfeld
  2. Kamil Wiertel
  3. Zofia Lewicka

 

W 2014 r. NASZEJ PARAFII SAKRAMENT CHRZTU PRZYJĘLI

W styczniu

  1. Oliwia Kozak
  2. Monoka Czerkawska
  3. Hubert Przybyłowski
  4. Julita Kupaj

W lutym

  1. Roksana Rozalia Osiniak
  2. Łukasz Tumiel
  3. Olaf Kasjan Kwaśnik
  4. Franciszek Grygoruk
  5. Gabriel Łotkow

W marcu

  1. Damian Nieciejowski

W kwietniu

  1. Anna Łukaszuk
  2. Bartosz Ptasznik
  3. Jakub Kobiela
  4. Kornelia Cisińska
  5. Krystian Anasiński
  6. Bartosz Nechling
  7. Lena Agata Włoskowska
  8. Hubert Berk

W maju

  1. Wojciech Sawicki
  2. Zuzanna Hackiewicz
  3. Lena Kazberuk

W czerwcu

  1. Maciej Franciszek Wiertel
  2. Pola Eva Witkowska
  3. Antoni Patejuk
  4. Zuzanna Barbara Miszczuk
  5. Konrad Pietraszko
  6. Zofia Zagórnik

W lipcu

  1. Korneliusz Piesluk
  2. Antonina Borkowska
  3. Maria Wiktoria Lubowicka
  4. Dominik Kozłowski
  5. Amelia Berk
  6. Maja Rosa
  7. Franciszek Żędzian
  8. Izabela Dutkowska
  9. Dominka Dutkowska
  10. Aleksandra Łukijaniuk
  11. Monika Gacuta
  12. Hanna Wrona

W sierpniu

  1. Jan Bedkowski
  2. Karolina Korzun
  3. Błażej Kowalewski
  4. Bartosz Skiepko

We wrześniu

  1. Krzysztof Frankowski
  2. Justyna Aleksiuk

W październiku

  1. Miłosz Piotr Parfieniuk
  2. Jakub Kopiec
  3. Alicja Ługowoj
  4. Paula Pietraszko
  5. Krystian Marcin Jagielak
  6. Oskar Rojewski
  7. Bartosz Kindziuk

W listopadzie

  1. Kazimierz Markowski
  2. Damian Stanisław Chrabałowski

W grudniu

  1. Wiktoria Koc
  2. Maciej Lebiedź
  3. Szymon Tadeusz Fronc
  4. Aleksandra Siemieniuk
  5. Jakub Stasinkiewicz

 

W 2015 r. NASZEJ PARAFII SAKRAMENT CHRZTU PRZYJĘLI

W styczniu

  1. Dominik Karecki
  2. Bronisław Moszczyński
  3. Zuzanna Parszenko
  4. Mateusz Hubert Łukasiewicz

W lutym

  1. Tomasz Wysock

W marcu - brak chrztów

W kwietniu

  1. Bartosz Czurak
  2. Zofia Aleksandra Kosopud
  3. Oliwia Dychała
  4. Mateusz Łukaszuk
  5. Michał Opolski
  6. Aleksandra Bogdanowicz

W maju

  1. Szymon Kułakowski
  2. Bartosz Gierasimiuk
  3. Adriana Targosz
  4. Dominik Jan Sawicki
  5. Grzegorz Jan Smykla

W czerwcu

  1. Zofia Szotko
  2. Mateo Kudlak
  3. Sara Pryczynicz
  4. Oskar Olszewski
  5. Emilia Wioletta Orłowska

W lipcu

  1. Gracjan Rafał Dyląg
  2. Zuzanna Kobiella

W sierpniu

Blanka Dobosz

  1. Kaja Wiktoria Żukowska
  2. Weronika Karpiuk
  3. Bogdan Staśkiewicz
  4. Kajetan Puchowicz
  5. Tymon Puchowicz
  6. Tadeusz Zagórnik
  7. Antoni Jerzy Marciniak
  8. Rafał Kostecki
  9. Jakub Burzyński
  10. Malwina Samosiuk
  11. Zuzanna Wenska
  12. Paulina Karman

We wrześniu

  1. Bartosz Środa
  2. Adrianna Klimczuk
  3. Zuzanna Dubkowicz
  4. Kuba Ślączka
  5. Aleksandra Samusiewicz
  6. Apolonia Samusiewicz
  7. Wiktoria Zawadzka
  8. Alex Mital

W październiku

  1. Malwina Sakowska
  2. Józef Teterdynko
  3. Szymon Frankowski

W listopadzie

  1. Jagoda Paszko
  2. Antonina Kuptel 
  3. Natalia Patrycja Waśko
  4. Bartosz Czyżewski

W grudniu

  1. Joanna Naliwajko
  2. Tadeusz Sawicki
  3. Róża Siemieniuk
  4. Daria Zofia Kimliński
  5. Maksymilian Sapieżko

W 2016 r. NASZEJ PARAFII SAKRAMENT CHRZTU PRZYJĘLI

W styczniu

  1. Anton Hurko
  2. Dawid Markiewicz
  3. Hanna Szkopek
  4. Oliwier Jesiołowski
  5. Oksana Hercuń

W lutym

  1. Maksymiian Pietruczuk
  2. Pola Sawicka
  3. Hanna Niczyporuk - Szyło

W marcu - brak chrztów

W kwietniu

  1. Sylwia Sienkiewicz
  2. Amelia Murawska
  3. Cecylia Bagińska
  4. Amelia Maria Sawicka
  5. Jędrzej Goławski

W maju

  1. Antonina Czurak
  2. Patryk Kruszewski
  3. Lena Dawidziuk
  4. Apolonia Wasilewska

W czerwcu

  1. Paweł Martyniuk
  2. Jakub Sokołowski
  3. Hanna Kotrys
  4. Dawid Litwinowicz
  5. Patrycja Litwinowicz

W lipcu

  1. Kacper Łaszczuk
  2. Apolonia Wasiljew
  3. Artur Plewa
  4. Aleksander Jaroszuk
  5. Iga Chodakowska
  6. Szymon Kuptel
  7. Bartosz Siemieniuk

W sierpniu

  1. Adam Fiesiak
  2. Cezary Tworus
  3. Zuzanna Łucja Derlatka
  4. Krzysztof Stanisław Fronc
  5. Krzysztof Socha
  6. Natan Szeraszewicz
  7. Szymon Szeraszewicz

We wrześniu

  1. Laura Wyczołek
  2. Mikołaj Daniel Koronkiewicz
  3. Agata Patejuk
  4. Tomasz Franciszek Sidorczuk
  5. Przemysław Zieliński
  6. Zuzanna Staniszewska
  7. Kazimierz Staniszewski
  8. Adam Grądziel
  9. Róża Czykwin

W październiku

  1. Marika Romańczuk
  2. Hanna Wojciuk
  3. Klara Moszczyńska
  4. Amelia Gąsiorowska
  5. Amelia Bajko
  6. Rafał Tomasz Zalewski

W listopadzie

  1. Apolonia Zofia Zyskowska
  2. Wojciech Roguziak
  3. Kacper Ludwiczak

W grudniu

  1. Nataniel Adam Kudłacik
  2. Amelia Lenkiewicz

W 2017 r. NASZEJ PARAFII SAKRAMENT CHRZTU PRZYJĘLI

W styczniu

  1. Tymon Grygorowicz
  2. Hanna Wiktoria Maciak

W lutym

  1. Jan Trusiewicz
  2. Gabriela Skibicka
  3. Kacper Jarmoc
  4. Maja Jarmoc

W marcu - brak chrztów

W kwietniu

  1. Piotr Kozak
  2. Antoni Pryczynicz
  3. Oskar Weremczuk
  4. Patryk Weremczuk
  5. Maciej Gryc
  6. Małgorzata Ginszt
  7. Joanna Frankowska
  8. Dominic Noah Blogg
  9. Kacper Kraszewski
  10. Anna Czurak
  11. Wojciech Kurhanowicz 

W maju

  1. Zuzanna Łukasiewicz
  2. Oskar Szumowski
  3. Patryk Szumowski
  4. Kornel Kowalski
  5. Lena Turowska

W czerwcu

  1. Dawid Żak
  2. Kajetan Goławski
  3. Pola Gagan
  4. Dominka Osiniak

W lipcu

  1. Kasper Pałka
  2. Weronika Stepaniuk

W sierpniu

  1. Tymoteusz Siemiacki
  2. Dagmara Barbara Kowalczyk
  3. Zuzanna Łuksza
  4. Szymon Bartosiak
  5. Tymoteusz Żędzian
  6. Hubert Kindziuk
  7. Wiktor Zagórniak

 

do góry
powered by: enterpw.com
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011