"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: poniedziałek, 26 luty 2024 r.
Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława

Koncert - 19.09.2021

19 wrzesień 2021
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceCzwarty koncert organizowany przez Hajnowską Fundację Muzyki Kameralnej i Organowej i władze miasta Hajnówka.

W niedzielę 19.09.2021r. po Mszy świętej wieczornej w naszej świątyni odbył się kolejny z koncertów organizowanych przez Hajnowską Fundację Muzyki Kameralnej i Organowej i władze miasta Hajnówka. W naszej świątyni Gościliśmy Hajnowianina Pana Michała Skiepkę- światowej klasy tenora w towarzystwie sopranu oraz akompaniamentu fortepianowego. W czasie koncertu mogliśmy wysłuchać utworów patriotycznych, Ave Maria, utworów muzyki operowej i klasycznej oraz hymnów historii narodowej. Koncert zakończył się wielkimi brawami dla wykonawców oraz podziękowaniami dla artystów oraz przybyłych na koncert ze strony Burmistrza Miasta Hajnówka Pana Jerzego Siraka.

Koncert odbył się przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Hajnówka i Starostwa Powiatu Hajnowskiego.

GALERIA

tekst i zdjęcia: Konrad Śledź

 

 

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011