"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: czwartek, 7 grudnia 2023 r.
Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława

WIOSENNY WYJAZD KATOLICKIEGO STOWARZYSZENIA MŁODZIEŻY NA PAINTBALL 2018.

5 maj 2018
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceW myśl VIII zasady KSM: „Organizowanie i troska o odpowiedni poziom życia towarzyskiego, rozrywki, wartościowe spotkania, idąc zgodnie z Przykładem KSM-owicza, nasz oddział udał się na wyjazd, gdzie wspólne mogliśmy się sprawdzić w Paintball.

           21 kwietnia 2018  roku. Ta data zostanie w pamięci dla każdego z tych którzy uczestniczyli w kwietniowym wyjeździe. Tego dnia członkowie KSM- Hajnówka wraz z ks. Mariuszem Mucha wzięli udział w wyjeździe  integracyjnym na Paintball do Osmoli. Celem wycieczki była nie tylko integracja Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, ale również propagowanie zdrowej rywalizacji opartej na zasadzie fair play, budowanie teamu w grupie, promowanie i upowszechnianie sportu oraz aktywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu.

          Na miejscu przedstawiono uczestnikom regulamin i zasady bezpiecznej gry w paintball. Następnie zostaliśmy ubrani w kombinezony, maskę ochroną do gry paintball oraz markery wyposażone w kulki wypełnione farbą . Nasz oddział KSM  podzielił się na 2 zespoły, które na polu paintballowym „walczyły” między sobą.  Jak się okazało gra paintballowa dostarczyła ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Wspólna rywalizacja wzmocniła ducha walki nie tylko fizycznej ale także i duchowej, która nam towarzyszy przy każdym spotkaniu. Wszyscy spędziliśmy czas w miłej i sportowej atmosferze. Większość wspólnie stwierdziła że potrzeba takich spotkań. Bo oprócz formacji duchowej i ludzkiej- które są najważniejsze dla naszej młodzieży są bardzo przydatne wyjazdy integracyjne.

 

 

 

 

GALERIA

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011