"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: piątek, 8 grudnia 2023 r.
Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza

Życzenia Wielkanocne Ks. Proboszcza

14 kwiecień 2017
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceNiech tegoroczne Święta Wielkanocne przyniosą Kościołowi i każdemu z nas odrodzenie wiary, nadziei i miłości oraz napełnią nas wszystkich wzajemną zgodą i spokojem ducha...

CHRYSTUS PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ !!! ALLELUJA !!!

        Uroczystość Zmartwychwstania  Pańskiego każdego roku przenosi nas do Wieczernika, na Golgotę i przede wszystkim do pustego Grobu Pana Jezusa, aby znów przeżywać te zbawcze wydarzenia - tę Tajemnicę Niepowtarzalnej Miłości, jaką Pan Bóg okazał człowiekowi otwierając niebo każdemu z nas. Niech tegoroczne Święta Wielkanocne przyniosą Kościołowi odrodzenie wiary, napełnią nas wzajemną zgodą, miłością i spokojem ducha, a spotkanie ze Zmartwychwstałym Jezusem niech da nam siłę w  pokonywaniu wszelkich trudności. Niech radosne Alleluja !!! rozbrzmiewa w naszych domach i rodzinach oraz wszędzie tam, dokąd Zmartwychwstały Chrystus nas pośle, aby głosić Prawdę, że On powstał z martwych i żyje.

        Łączę się duchowo - w modlitwie ze wszystkimi moimi Parafianami i Gośćmi, którzy spędzają to największe chrześcijańskie Święto w naszej hajnowskiej Wspólnocie oraz łączę się też w tym roku z Braćmi i Siostrami Cerkwi Prawosławnej, którzy w tym samym czasie przeżywają także Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego i życzę WSZYSTKIM błogosławionych Świąt Wielkanocnych.

        Niech Ten, który powstał na nowo do życia – Chrystus Zmartwychwstały błogosławi Wam wszystkim w życiu osobistym, jak też i w pracy zawodowej. Szczęść Boże ! i Wesołego Alleluja !!!

 

                                                                                             Wasz Proboszcz

                                                                                        ks. kan. Józef Poskrobko

 

          Wielkanoc A.D. 2017r.

 

WIELKI PIĄTEK            WIELKA  SOBOTA      REZUREKCJA

 

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011