"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: piątek, 24 maja 2024 r.
Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

WALENTYNKI DLA SCHOLI I MINSTRANTÓW

22 marzec 2017
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceDnia 04.02.2017r. w świetlicy ,,Promyk Dnia”, młodzież z KSMu wraz z naszym ks. Asystentem Pawłem Hryniewickim I Siostrą Sylwią zorganizowała dla dzieci ze scholii oraz dla ministrantów z naszej Parafii zabawy Walentynowo – karnawałowe.

            Spotkanie rozpoczęło się modlitwą o godz.10:30. Podczas radosnego spotkania karnawałowego dzieci aktywnie uczestniczyły w przeprowadzanym  im różnego rodzaju zabawach i konkursach, podczas których wszyscy dobrze się bawili. Po takich tańcach, jak „belgijka”, „kaczuchy” czy „chocolate” dzieci obejrzały film, który przybliżył im postać św. Walentego. Po konkursie, który polegał na tym, aby jak najwięcej zapamiętać z w/w filmu o św. Walentym  i po rozdaniu nagród i wszyscy udali się na słodki poczęstunek. Gdy już dziatwa nazbierała nowych siły rozpoczęła się znów zabawa. Najwytrwalsi zdobyli nagrody za taniec o nazwie ,,Skrzypek’’. Na koniec zabaw wszyscy sobie nawzajem podziękowali: dzieci młodzieży z KSM-u i Opiekunom, ci ostatni dzieciom, za tak mile spędzony dzień. Spotkanie zakończyło się modlitwą, po której ks. Paweł wszystkich pobłogosławił. Uczestnicy karnawałowo – walentynkowej zabawy z uśmiechami na twarzach rozeszli się do swoich domów.

                     Ania Żuromska

GALERIA.

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011