"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: piątek, 21 czerwca 2024 r.
Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

ANDRZEJKI W ŚWIETLICY "PROMYK DNIA"

24 grudzień 2016
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceDnia 27 listopada br o godzinie 15:00 w świetlicy "Promyk Dnia" odbyły się Andrzejki organizowane dla dzieci ze scholi "Perełki Maryi" oraz dla dzieci z naszej Parafii.

Spotkanie miało na celu dobrą zabawę oraz przybliżenie sylwetki naszych Świętych Patronów w postaci prezentacji o :Świętej Cecylii, która jest patronką chórzystów, Błogosławionej Karoliny Kózkówny, patronki młodzieży oraz KSM oraz Świętego Andrzeja. Oczywiście nie mogło zabraknąć rozmaitych zbaw takich jak kalambury, śpiewy i tańce. Po wyczerpujących zabawach dzieci udały się na słodki poczęstunek, którym zakończyliśmy nasze wspólne spotkanie. Dzieci wyglądały na bardzo zadowolone wręcz zachwycone i wyraziły chęć na kolejne spotkania, zabawy w naszej świetlicy. Całe spotkanie było przygotowane przez ks . Pawła Hryniewickiego oraz panią Martę, która na co dzień zajmuje się świetlicą. Odwiedziła  nas także i pomogła w organizacji Siostra Sylwia, nasza organistka oraz Pani Katechetka Barbara. Spotkanie było realizowane przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży.

Dziękujemy wszystkim przybyłym dzieciom oraz rodzicom za poświęcony czas.

Angelika Ostapczuk

GALERIA.

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011