"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: poniedziałek, 4 grudnia 2023 r.
Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana

PASTERKA 2015

12 styczeń 2016
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce24 grudnia o północy wierni zebrali się w kościele p.w. Podwyższenia Krzyża św. w Hajnówce na Mszy św. zwanej Pasterką

Tak ,jak każdego roku 24 grudnia o północy Parafianie i Goście spędzający Święta Bożego Narodzenia licznie zebrali się w kościele p.w. Podwyższenia Krzyża św. w Hajnówce na Mszy św. zwanej Pasterką, aby uczcić przyjście na świat Syna Bożego.

W tym roku uroczystej Mszy Św. przewodniczył Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Senior dr Antoni Pacyfik Dydycz z Drohiczyna, zaś pięknym śpiewem kolęd podczas Pasterki Chór Leśników Puszczy Białowieskiej razem z Siostrą Organistką Sylwia i Zespołem Parafialnym „Śpiewajmy Panu” wprowadzili wszystkich w misterium tej Świętej Nocy. Całą Mszę św. transmitowała na żywo Hajnowska Telewizja Kablowa, umożliwiając wspólną modlitwę tym wszystkim, którzy w Hajnówce i w Bielsku Podlaski poprzez „szklany ekran” łączyli się z naszą świątynią, a kolęda „Bóg się rodzi…” echem roznosiła się po podlaskie ziemi.

Ksiądz Biskup razem z księdzem Proboszczem życzyli wszystkim błogosławionych, pełnych ciepła i miłości płynącej od Bożej Dzieciny Świąt Bożego Narodzenia i wszelkich łask Bożych w nachodzącym Nowym 2016 Roku. 

GALERIA.

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011