"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: czwartek, 7 grudnia 2023 r.
Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława

Andrzeki 2015 w naszej świetlicy.

19 grudzień 2015
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce28 listopada 2015 roku w świetlicy środowiskowej „Promyk dnia” w Hajnówce odbyła się impreza Andrzejkowa dla dzieci z naszej parafii.

Zabawę rozpoczęliśmy o godz. 14.00 wspólną modlitwą , której przewodniczył ks. Paweł. Po powitaniu zarówno dzieci , jak i wolontariuszy rozpoczęła się zabawa. Na początku dzieci zaprezentowały swój talent taneczny. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem ich występu. Po tak miłym wstępie udaliśmy się na słodki poczęstunek. Później zabawialiśmy dzieci różnymi konkursami, przy których sami bawiliśmy się bardzo dobrze. Niektórzy przemieniali się w muchy , które nie mogły dać się złapać pająkowi... inni popisywali się grą w „piłkarzyki”. Między licznymi konkursami nie zabrakło również tańców. Na zakończenie mogliśmy wysłuchać pięknego występu muzycznego dzieci z zespołu parafialnego „Perełki Maryi”.

Po zabawie i mile spędzonym dniu dzieci z uśmiechami na twarzy mogły wrócić do swoich domów.

 

                                                                                                     Anna Żuromska

GALERIA.

 

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011