"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: piątek, 24 maja 2024 r.
Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Dziękujemy za otwarte serca

23 luty 2015
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceZa nami już VII Charytatywny Bal Walentynkowy.

Wspaniała zabawa i wyjątkowe nastroje towarzyszyły zebranym gościom do samego rana. Dochód z tego szczególnego wydarzenia w całości zostanie przeznaczony na funkcjonowanie Świetlicy „Promyk Dnia”, do której od poniedziałku do piątku przychodzą dzieci z całej naszej parafii. Dzięki środkom pozyskanym w trakcie imprezy możemy zapewnić im odpowiednią opiekę, pomoc w odrabianiu lekcji, a także posiłek, którego niestety często brakuje im w rodzinnym domu. Na naszych gości czekało wiele atrakcji, m. in. Walc Wiedeński, podczas którego panowie w ten wyjątkowy dzień mogli obdarować swoje partnerki pysznymi czekoladami a także bardzo emocjonujące licytacje.
 Cieszymy się, że w naszej parafii jest tylu ludzi  o wielkich sercach, którym nie jest obojętny los najmłodszych. Bardzo dziękujemy tym wszystkim którzy włączyli się w pomoc przy organizacji Balu. I już teraz zapraszamy wszystkich za rok! Do zobaczenia!

Galeria

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011