"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: środa, 24 lipca 2024 r.
Imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny

Z Kolędą w Zakładzie Pielęgnacyjno - Opiekuńczym z zespołem "Śpiewajmy Panu"

26 styczeń 2015
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce"Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili" (Mt 25,40)


27.12.2014 roku zespół parafialny Śpiewajmy Panu udał się z kolędą do Domu Opieki Społecznej w Hajnówce.
W Domu Opieki spotkaliśmy 40-stu pacjentów, którzy z wielką radościa przyjęli nasze kolędowanie. Towarzyszył nam również ks. Krzysztof Kościelecki - kapelan hajnowskiego szpitala. Uśmiech, łzy wzruszenia i wspólne śpiewanie to największa nagroda jaką  dostaliśmy od ludzi chorych.  Dziękujemy Bogu, że przez nasze śpiewanie kolęd wywołaliśmy radość na ich twarzach, że poczuli się potrzebni i tak bardzo kochani. Chcieliśmy uchylić kawałek nieba i powiedzieć, że Nowonarodzone Dzieciątko błogosławi im i daje Swoją moc by ulżyć w ich cierpieniu i samotności.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania naszego kolędowania w Domu Opieki Społecznej. s. Gabriela

Galeria

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011