"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: sobota, 2 grudnia 2023 r.
Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Uroczystości 15-lecia KSM w Hajnówce

15 listopad 2014
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceMłodzież z KSM poprzez modlitwę i zabawę uczciła rocznicę powstania hajnowskiego oddziału

Wieczór 10 listopada 2014 r. utrwali się w naszej pamięci jako jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu naszego oddziału. To właśnie tego wieczora w nasze skromne progi przybyli goście z całej diecezji by wspólnie uczcić zbliżającą się wigilię św. Andrzeja, a także świętować wraz z nami 15-lecie oddziału KSM Hajnówka.

To wyjątkowe wydarzenie rozpoczęliśmy Mszą Św. w Parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Hajnówce celebrowaną przez ks. Andrzeja Lubowickiego, ks. Łukasza Suszko oraz ks. Andrzeja Falkowskiego. Podczas Eucharystii wsłuchiwaliśmy się w słowa diecezjalnego asystenta KSM, który podkreślał jak ciężką pracę przed laty włożyli KSM-owicze by stworzyć solidne fundamenty  naszego oddziału i całego diecezjalnego Stowarzyszenia, a także co jest najważniejsze by dalej rzetelnie spełniać naszą cenną rolę w społeczeństwie.

Duchowo naładowani udaliśmy się do "Domu Weselnego" gdzie czekała nas dobra zabawa do białego rana.  Ponad 80 osób z różnych zakamarków diecezji drohiczyńskiej wymieniało się pozytywną energią aż do godziny 03:30! Wśród zabaw oraz tańców, tych najprostszych i tych dobrze nam znanych - belgijka, waka-waka czy macarena nasz niezawodny dj. Rafał Gwoździk zabrał nas w podróż po światowych stolicach gdzie poznaliśmy się między innymi z francuskim can-canem, grecką zorbą oraz rosyjskim kazaczokiem. O północy na salę wjechał pewien słodki akcent a wszyscy kiedykolwiek związani z KSM Hajnówka wspólnie zdmuchnęli 15-cie świeczek! W trakcie deseru wyświetlana była prezentacja wybranych zdjęć z całej naszej działalności.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność! Był to niewątpliwie wyjątkowy czas! Diana Siemieniuk

Galeria

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011