"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: poniedziałek, 4 grudnia 2023 r.
Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana

Koncert Pieśni Maryjnych

29 październik 2014
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceW ostatnią niedzielę października Zespół "Śpiewajmy Panu" koncertował w naszej parafialnej świątyni

"Maryjo, śliczna Pani Matko Boga i ludzi na ziemi....." tą pieśnią  zespól  "Śpiewajmy Panu" rozpoczął koncert na chwałę  Maryi w kościele parafialnym w niedzielę 26.10.2014r. Poprzez wykonane pieśni pragnął oddać cześć Maryi przygotowując się bezpośrednio do nabożeństwa różańcowego.
Nasze drogi są "zwierciadłem" życia Maryi gdyż również mamy  małe zwiastowania, nawiedzenia, narodzenia a nasze życie usłane nie tylko różami ale i cierpieniem połączonym z  krzyżem Chrystusa. Maryja poprzez Swoje "Fiat" i całkowite zawierzenie Bogu uczy nas pokornej i pełnej zaufania postawy do Ojca Niebieskiego i Jego planów wobec naszego życia.
"A kiedy przyjdzie dla nas czas rozstania i Bóg otworzy dzieciom swe mieszkania, radością zmartwychwstania do nas  zejdź, Maryjo Wniebowzięta Matko nasza..." tymi słowami pieśni zakończony został koncert z prośbą by Maryja zawsze trzymała za rękę wszystkie swoje dzieci i pomogła przejść w ostatniej wędrówce do domu Ojca. s. Gabriela

Galeria

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011