"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: niedziela, 3 grudnia 2023 r.
Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Życzenia Wielkanocne Ks. Proboszcza

18 kwiecień 2014
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceNiech tegoroczne Święta Wielkanocne poprzedzające Kanonizację naszego Wielkiego Rodaka, Błogosławionego Jana Pawła II przyniosą Kościołowi w Polsce odrodzenie wiary, napełnią nas wzajemną zgodą i spokojem ducha...

 

CHRYSTUS PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ!!! ALLELUJA!!!

          Uroczystość Zmartwychwstania  Pańskiego, to czas, kiedy wszyscy rozpamiętujemy Tajemnicę Niepowtarzalnej Miłości, jaka Pan Bóg okazał człowiekowi. Niech tegoroczne Święta Wielkanocne poprzedzające Kanonizację naszego Wielkiego Rodaka, Błogosławionego Jana Pawła II przyniosą Kościołowi w Polsce odrodzenie wiary, napełnią nas wzajemną zgodą i spokojem ducha, a spotkanie ze Zmartwychwstałym Jezusem niech da nam siłę w pokonywaniu wszelkich trudności. Niech radosne Alleluja!!! rozbrzmiewa w naszych domach i rodzinach oraz wszędzie tam, dokąd Jesus nas pośle.

        Łączę się duchowo - w modlitwie ze wszystkimi  moimi Parafianami i Gośćmi, którzy spędzają te największe Święta w naszej hajnowskiej Wspólnocie oraz z Braćmi i Siostrami Cerkwi Prawosławnej, którzy w tym roku wspólnie, w jednym czasie przeżywają także Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego i życzę WSZYSTKIM wesołych i pogodnych Świąt Wielkanocnych.

       Niech Ten, który powstał na nowo do życia – Chrystus Zmartwychwstały błogosławi Wam wszystkim w życiu osobistym, jak też i w pracy zawodowej. Szczęść Boże ! i Wesołego Alleluja !!!

 

                                                                                                                Wasz Proboszcz

                                                                                                          ks. kan. Józef Poskrobko

 

Wielkanoc A.D. 2014r.

 

                                  Wielki Czwartek         Wielki Piątek               Poświęcenie pokarmów           Rezurekcja

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011