"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: sobota, 2 grudnia 2023 r.
Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Koncert poświęcony śp. Małgorzacie Mróz

30 październik 2013
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceNie ginie ten kto trwa w pamięci żywych...

Dnia 27.10.2013 r. w Hajnowskim  Domu Kultury odbył się koncert poświęcony zmarej ś.p. Małgorzacie Mróz - wieloletniej nauczycielce, dyrygentce i solistce. Koncert rozpoczął zespół parafialny "Śpiewajmy Panu" piosenką "Już" zespołu Raz dwa trzy. Następnie na scenie pojawiały się chóry z Hajnówki, które prowadziła ś.p. Magosia : Tutti Cantare, chór "z Piątki", Chór Kameralny działającym przy Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego. Gospodarzami tego spotkania byli wszyscy, którzy swoją obecnością pragnęli powiedzieć zmarłej Pani Małgorzacie - DZIĘKUJEMY!

Był to wyjatkowy koncert. Wszystkim w tym dniu obecnym w HDK towarzyszyło wielkie wzruszenie i w nie jednym oku zakręciła się łza na wspomnienie nagle zmarłej Pani Małgosi. Niecodzienne to spotkanie zakończyła p. Barbara Rafałko - wieloletnia dyrygentka Chóru Kameralnego, która wpominała w kilku zdaniach, jak bliską jej osobą była zmarła ś.p. Małgosia Mróz.

"Pomimo tego, że Jej nie widzimy to Ona jest z nami i każdy będący w tym dniu na scenie czuł Jej obecność i wsparcie".

Tekst. s. Gabriela

 

Galeria

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011