"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: sobota, 2 grudnia 2023 r.
Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Dzień Dziecka w parafialnej świetlicy "Promyk Dnia"

6 czerwiec 2012
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce1 czerwiec jest dniem lubianym i cierpliwie wyczekiwanym przez wszystkie dzieci.

Każdy potrafiłby odpowiedzieć na pytanie „Kto 1 czerwca ma swoje święto?”. Odpowiedź jest oczywista. Nasze kochane dzieci.

2-go czerwca razem z młodzieżą z KSM pod opieką księdza Andrzeja, księdza Krzysztofa i pani Marty w pomieszczeniach świetlicy „Promyk Dnia” odbyła się impreza poświęcona naszym najmłodszym mieszkańcom Hajnówki- dzieciom. Wystartowaliśmy o godzinie 11. Wiadomo, że każda dziewczynka i chłopczyk chcieli wyglądać w ten dzień wyjątkowo. Zadbała o to młodzież, która spełniała każde życzenie najmłodszych. Warkoczyki, koki i kucyki. Każda dziewczynka miała swoją wymarzoną fryzurę. Na twarzach dzieci oprócz uśmiechu znajdowały się także namalowane przez młodzież kwiatki, flagi , motylki i wiele innych. Wszystko wedle życzenia.

Kiedy wszyscy byli naszykowani do wspólnej zabawy każdy mógł wykazać się tym, co potrafi poprzez uczestniczenie w różnorodnych konkursach. Hula-hop, taniec, śpiew, wiedza na temat religii, sportu i naszej parafii, rysowanie, granie w piłkarzyki. W każdej z tych dziedzin dzieci mogły się zaprezentować. Najlepsi zostali nagrodzeni medalami, dyplomami i innymi upominkami. W między czasie w ramach odpoczynku dzieci mogły poczęstować się przygotowanym przez organizatorów posiłkiem.

Myślę, że najmłodsi na długo zapamiętają spędzony wspólnie czas i że za rok spotkamy się ponownie w tym samym, a nawet rozszerzonym gronie.

Galeria

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011