"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: sobota, 9 grudnia 2023 r.
Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława

Życzenia na Wielkanoc ks. Proboszcza

7 kwiecień 2012
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceNiech Ten, który powstał na nowo do życia, błogosławi Wam wszystkim w życiu osobistym, jak też i w pracy zawodowej. Szczęść Boże ! Wesołego Alleluja !!!

WESOŁY NAM DZIEŃ DZIŚ NASTAŁ !!!
Drodzy Siostry i Bracia w Zmartwychwstałym Chrystusie  – Hajnowscy Parafianie!
      Przeżywamy dziś tak, jak każdego roku Uroczystość Zmartwychwstania  Pańskiego – największe Święto wszystkich Chrześcijan. Chrystus zmartwychwstał i żyje !  Św. Paweł mówi, że „gdyby Chrystus nie zmartwychwstał, daremna byłaby nasza wiara i daremny byłby nasz trud” bo dopiero ta Prawda o „Zmartwychwstałym” nadaje sens naszemu życiu. Ona pozwala nam pomimo różnych przeciwności wierzyć mocno, „że Chrystus zmartwychwstał jako pierwszy i my z Nim zmartwychwstaniemy”.
      Łączę się więc w modlitwie oraz duchowo dzielę się święconym jajkiem – symbolem nowego życia – ze wszystkimi moimi Parafianami i Gośćmi, którzy spędzają te największe Święta w naszej hajnowskiej Wspólnocie i życzę wszystkim Wesołych i Radosnych Świąt Wielkanocnych !
      Niech Ten, który powstał na nowo do życia, błogosławi Wam wszystkim w życiu osobistym, jak też i w pracy zawodowej. Szczęść Boże ! Wesołego Alleluja !!!

                               Wasz Proboszcz
                          Ks. kan. Józef Poskrobko

Wielkanoc A.D. 2012.

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011