W naszym kościele w niedzielę 18.09.2022 r. o godz. 18:40. odbył się koncert duetu gitarowego. W koncercie wystąpili:
Zbigniew Budzyński - gitara klasyczna, wokal
Jarosław Kowalski - gitara elektryczna
Artyści zaprezentowali utwory Leonarda Cohena w przekładzie Marcina Stycznia i Macieja Zębatego. Był to ostatni w tym roku koncert w ramach Hajnowskiej Fundacji Muzyki Organowej i Kameralnej.