"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: niedziela, 3 grudnia 2023 r.
Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Nasza schola nagrodzona na Festiwalu Piosenki Religijnej

3 październik 2023
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceNasze dziewczyny zdobyły II miejsce w kategorii "Schole dziecięce" na XXX Jubileuszowym Festiwalu Piosenki Religijnej i Patriotycznej "Śpiewajmy Panu" w Siemiatyczach

Po raz trzydziesty Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej zorganizowało Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej „Śpiewajmy Panu” Podlasie 2023. Festiwal odbył się w sobotę, 30 września w Siemiatyckim Ośrodku Kultury, wzięły w nim udział 44 podmioty z terenu całej Diecezji Drohiczyńskiej. Schola z naszej parafii, pomimo bardzo wysokiego poziomu uczestników zdobyła II miejsce w kategorii "Schole dziecięce". Gratulujemy naszym dziewczynom oraz ich rodzicom, któryz pomogli w zorganizowaniu wyjazdu! Zwycięstwo schola świętowała wraz z ich opiekunem ks. Rafałem przy samcznej pizzy!

 

GALERIA

 

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011