"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: niedziela, 3 grudnia 2023 r.
Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

II Koncert Organowy Hajnówka 2011

25 lipiec 2011
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceKolejny raz w tym sezonie mogliśmy wysłuchać wspaniałego Koncertu w naszej hajnowskiej świątyni p.w. Podwyższenia Krzyża Św. Na organach grał p. Józef Kotowicz, a towarzyszył mu grając na skrzypcach p. Rafał Dudzik.

Kolejna niedziela, choć pochmurna rozgrzała serca melomanów muzyki organowej w naszym mieście. W ramach Podlaskich Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej Hajnówka 2011 wystąpili przed hajnowską publicznością i licznie przybyłmi gośćmi, którzy odpoczywają na wakacjach w naszej okolicy dwaj białostoccy muzycy p. Józef Kotowicz - adiunkt na Uniwesytecie im. F. Chopina w Białymstoku i wykładowca w Zespole Szkół Muzycznych w Białymstoku w zakresie gry na organach, który koncertował grając na organach i p. Rafał Dudzik muzyk Białostockiej Filharmonii - grał na skrzypcach. Artyści wykonali utwory: H. Wieniawskiego, J.S. Bacha, R. Twardowskiego, Einara Traerupa Sarka i S. Lindblada. Pubiczność owacjami nastojąco dziękowała artystom - muzykom za wspaniały Koncert.

Następny Koncert w ramach Podlaskich Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej Hajnówka 2011 już za trzy tygodnie - 14 sierpnia br. o godz. 1845- będą wtedy przed hajnowską publicznością koncertować: p. Ewa Bąk z Bielsko Białej, która będzie grała na organach i p. Stanisław Kuk z Białegostoku - będzie grał na skrzypcach. Już dziś zapraszamy na kolejny nasz Koncert.

Galeria. 

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011