"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: sobota, 2 grudnia 2023 r.
Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Parafialny Dzień Dziecka

7 czerwiec 2011
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceUroczyste obchody tego Święta, odbyły się w niedzielę 5 czerwca na terenie naszej Parafii.

W końcu nadszedł upragniony Dzień Dziecka. Już 1 czerwca, w środę wszystkie pociechy obchodziły swoje święto. Uroczyste obchody tego święta, odbyły się w niedzielę 5 czerwca na terenie naszej Parafii.

Rozpoczęliśmy zabawę już o godzinie 1400. Wiele konkurencji które były organizowane, wyłoniły masę nagrodzonych laureatów. Pogoda nam sprzyjała i mogliśmy się świetnie bawić na zewnątrz. Przydał nam się grill, dzięki któremu na małe pociechy czekały gorące kiełbaski. Konkurencji było bardzo wiele, począwszy od konkursu na najpiękniej umalowaną twarz, poprzez  konkurs na najpiękniejszą fryzurę, zakończywszy na rywalizacji sportowej : kręcenie hula-hopem i skakanie na skakance. Każdy uczestnik dostał dyplom, a nagrody czekały na zwycięzców. Mimo rywalizacji atmosfera nie była napięta i każdy czuł się swobodnie. Po zmaganiach, około godziny 1700 wszyscy udaliśmy się domów, by odpocząć po zabawie. Wszystkie dzieci miło spędziły czas i świetnie się bawiły.

                                   Adriana Prusinowska

 

Galeria.

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011