"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: czwartek, 7 grudnia 2023 r.
Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława

ZAPROSZENIE na V Hajnowski Piknik Rodzinny

4 czerwiec 2011
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceZapraszamy 12 czerwca 2011 roku do Miejskiego Amfiteatru na V Hajnowski Piknik Rodzinny. Początek o godz. 13.00.

Akcja Katolicka, KSM, Hajnowski Dom Kultury i Hajnowski Caritas zapraszaja mieszkanców Hajnówki i okolic na V Hajnowski Piknik Rodzinny . Ta masowa impreza w naszym mieście już od pięciu lat na stałe zagościła w kalendarzu kulturalnych wydarzeń. Checemy, aby całe rodziny mogły w niedzielne popołudnie wspólnie spędzić mile czas.  

Piknik rozpocznie się w niedzielę 12 czerwca 2011 roku o godz. 1300 uroczystym Polonezem. Później przewidzianych jest wiele atrakcji:

- gry i konkursy rodzinne

- kajakowy "Patrol"

- występy zespołów artystycznych

- loteria fantowa, a w niej liczne, poważne nagrody z losowaniem wszystkich nr zakupionych losów do nagrody GŁÓWNEJ.

- mierzenie poziomu cukru i ciśnienia tętniczego krwi

- punkt honorowego krwiodawstwa

- bigos, placki ziemniaczane i inne smakołyki

- występ zespołu młodzieżowego "Full Power Spirt"

- wesołe miasteczko

- LICYTACJA KONIA CZYSTEJ KRWI ARABSKIEJ - DAR DLA NASZEJ ŚWIETLICY ŚRODOWISKOWEJ "PROMYK DNIA" OD PANA SENATORA PRAWA i SPRAWIEDLIWOŚCI JANA DOBRZYŃSKIEWGO 

- KONCERT ZESPOŁU GRECKIEGO "Z O R B A"

 

Swoim patronatem V Hajnowski Piknik Rodzinny objął Jego Ekscelencja Ks. Biskup dr Antoni Pacyfik Dydycz i Marszałek Województwa Podlaskiego Mieczysław Kazimierz Baszko.

 

Z A P R A S Z A M Y !!!

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011