"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: czwartek, 20 czerwca 2024 r.
Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Święto Policji 2021

22 lipiec 2021
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce21 lipca w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce modlili się Hajnowscy policjanci

24 lipca obchodzone jest w Polsce święto Policji. Z tego powodu 21 lipca w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce zebrali się pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce wraz ze swoim pocztem sztandarowym, a także przedstawiciele władz miasta i powiatu Hajnowskiego, by wspólnie dziękować Panu Bogu za dotychczasową bezpieczną i skuteczną pracę, jak również prosić o potrzebne łaski na kolejne lata służby. Mszy Świętej w intencji policjantów z Komend Powiatowych: w Hajnówce, Siemiatyczach i Bielsku Podlaskim przewodniczył kapelan ks. Zbigniew Niemyjski. Na Eucharystii obecni byli m. in. Burmistrz Hajnówki, Pan Jerzy Sirak, Wicestarosta Powiatu Hajnowskiego, Pani Joanna Kojło  oraz komendant KPP w Hajnówce Pan podinsp. Jakub Ciulkin. Ks. kapelan podziękował policjantom za to, że mieszkańcy Hajnówki i całego powiatu Hajnowskiego mogą czuć się bezpiecznie i apelował, by dalej nie ustawać w staraniach by zło, dobrem zwyciężać. Przywołał też słowa papieża Franciszka, który niedawno na audiencji również dziękował policjantom i podkreślał jak ważna i potrzebna jest ich praca. Na końcu Mszy Świętej pobłogosławiono obraz św. Michała Archanioła, patrona policjantów.

GALERIA

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011