"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: poniedziałek, 4 grudnia 2023 r.
Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana

Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego

24 kwiecień 2011
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceŻYCZENIA WIELKANOCNE ks. kan. Józefa Poskrobko – proboszcza Parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Św. i św. Stanisława Bpa i M.

Przeżywając tegoroczną Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego łączę się duchowo – w modlitwie ze wszystkimi Parafianami i Gośćmi, którzy spędzają te największe, chrześcijańskie Święta w naszej hajnowskiej Wspólnocie. Życzę wszystkim Parafianom i Gościom wesołych, pogodnych i radosnych Świąt Wielkanocnych.

Niech Ten, Który powstał z grobu do nowego życia – Chrystus Zmartwychwstały – błogosławi Wam w życiu osobistym, jak też i w pracy zawodowej. Życzę także, aby te Święta były okazją do spotkania z najbliższymi przy wielkanocnym stole i czasem budowania prawdziwej wspólnoty opartej na Mądrości i Miłości płynącej z Tajemnicy Zmartwychwstania Pańskiego. Szczęść Boże i Wesołego Alleluja!!!

ks. Józef.        

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011