"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: sobota, 2 grudnia 2023 r.
Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Porządek kolędy w kościele w 2021 r. cd.

24 styczeń 2021
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceSposobem pozwalającym spotkać się nam razem będzie wspólna Msza święta o godz. 08.00 lub 17.00 w kościele. Będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

W danym dniu będziemy w sposób szczególny modlić się za mieszkańców wyznaczonych ulic czy miejscowości. Jeśli komuś „przypisany” termin nie odpowiada, a chciałby uczestniczyć w Kolędowym Nabożeństwie, niech wybierze sobie termin odpowiedni dla siebie. Jeżeli ktoś nie może być w tygodniu na spotkaniu kolędowym w kościele, można pakiet kolędowy odebrać w niedziele po Mszy świętej.

ks. Zbigniew Niemyjski - proboszcz

         ks. Mariusz Woltański - prefekt

         ks. Piotr Karwowski - prefekt

 

PORZĄDEK KOLĘDY W KOŚCIELE w 2021 R.

 

PONIEDZIAŁEK - 25.01.2021 r. - godz. 08.00 i 17.00.

Ulica: Nowowarszawska (wszystkie bloki).

 

WTOREK - 26.01.2021 r. - godz. 08.00 i 17.00.

Ulice: Warszawska, Kolejowa, Dubois, Bohaterów Warszawy, Wojska Polskiego, Ptaszyńskiego, Bohaterów Westerplatte, Kościuszki, Wrzosowa, Oceaniczna, Botaniczna, Pyłkowa, Makowa, Miodowa, Pszczela, Iglasta, Cyprysowa, Gruntowa, Słodka, Bartników, Niedźwiedzia, Rysia, Górna i pozostałe ulice.

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011