"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: piątek, 21 czerwca 2024 r.
Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

I Komunia święta - spotkanie odwołane

6 listopad 2020
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceNiedziela 08.11.2020 r. - godz. 12.00 - spotkanie odwołane. Nowe informacje dla rodziców.

W zaistniałej sytuacji, kiedy od soboty 07 listopada 2020 r. wchodzą nowe obostrzenia w naszym kraju, jak np. 1 osoba w kościele na 15 m kwadratowych - z przykrością odwołujemy spotkanie przygotowujące do I Komunii świętej.

Kościół nie jest zamknięty, jednak może w nim przebywać mniejsza liczba wiernych. Msze święte niedzielne są odprawianie w następujących godzinach: 08.00, 10.00, 12.00 i 17.00.

Te dzieci, które mogą przyjść z rodzicami (oczywiście osoby zdrowe) w niedzielę lub w inne dni, mogą odebrać książeczki do nabożeństwa. Składka za indeks, różaniec, opakowanie, modlitewnik i naklejki = 28 zł. Proszę zgłaszać się do ks. Mariusza.

Osoby, które są na kwarantannie zapraszamy do łączności duchowej, do uczestniczenia we Mszy świętej poprzez dostępne media. Niech niedziela będzie dniem poświęconym Bogu.

ks. Zbigniew Niemyjski - proboszcz

 

 

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011