"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: poniedziałek, 22 lipca 2024 r.
Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

„Żeby Polska była Polską...”

23 sierpierń 2020
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceSeria koncertów trwa.

Hajnowska Fundacja Muzyki Kameralnej i Organowej, przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Hajnówka i Starostwa Powiatu Hajnowskiego zorganizowała kolejny koncert w naszej świątyni.

Dnia 23.08.2020 r. po wieczornej Mszy św. o godz. 18.45 odbsię kolejny koncert pt. „Żeby Polska była Polską…” w ramach Hajnowskiej Fundacji Muzyki Kameralnej i Organowej. Wystąpił nasz chór wraz z Panem Organistą Konradem.

Podczas koncertu zostały zaprezentowane utwory religijne i patriotyczne jak: Bogurodzica, O Matko Miłościwa, Legiony, Przybyli ułani, Pieśń Konfederatów, Piechota. Dodatkowo został również zaprezenowany wiersz patriotyczny w wykonaniu naszego parafianina Bartłomieja. 

Na zakończenie ks. proboszcz Zbigniew Niemyjski wraz z burmistrzem Miasta Hajnówka p. Jerzym Sirakiem z wielką atencją wyrazili dowody uznania dla występu chóru i podziękowali wszystkim za przybycie.

GALERiA

tekst: ks. Mariusz Woltański

zdjęcia: al. Daniel Konik

 

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011