"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: czwartek, 7 grudnia 2023 r.
Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława

Msza u Sióstr Klarysek

21 czerwiec 2020
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceDnia 21 czerwca do Hajnówki przybył ks. Andrzej Witerski - diecezjalny Duszpasterz Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym.

Ks. Andrzej przybył na zaproszenie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym, która na co dzień formuję się przy hajnowskiej parafii Podwyższenia Krzyża Świętego.

O godzinie 15.00 została odprawiona Koronka do Bożego Miłosierdzia, a następnie Msza Święta pod przewodnictwem ks. Andrzeja Witerskiego. Kaznodzieja zaznaczył, że Eucharystia jest źródłem wielu łask dla człowieka, a Jezus Chrystus jest tym, który uzdrawia duchowo i fizycznie.

Po Mszy Świętej wierni  adorowali  Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. Hajnowska Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym, pod kierunkiem ks. Andrzeja animowała wspólną modlitwę i śpiewy. Zwieńczeniem było błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem i wspólna agapa.

Na spotkanie przybyły również delegacje Odnowy: z  Bielska Podlaskiego i Ciechanowca.

 

tekst: ks. Mariusz Woltański

zdjęcie: kl. Daniel Konik

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011