"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: sobota, 2 grudnia 2023 r.
Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Życzenia świąteczne ks. Bpa Piotra Sawczuka

11 kwiecień 2020
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceZwracam się do Wszystkich mieszkańców Diecezji Drohiczyńskiej.

Nie przypuszczaliśmy,  że może nas spotkać coś podobnego. Musimy przetrwać tę próbę. Rozumiem niepokoje wielu z Was o zdrowie, o pracę, o przyszłość. Niech nie zbraknie Wam ufności pokładanej w Bogu. Choć nie byliście w tym roku na rekolekcjach, to jednak ostatnie tygodnie zmuszały Was i do modlitwy i do przemyśleń i do głębszych rozmów w rodzinnym gronie. Proście Pana o pokój serca i łaskę dojrzałego przyjęcia trudnego doświadczenia, o pomoc i ratunek, o oddalenie epidemii. Przeżywajcie wszystko w postawie chrześcijańskiej. Miejcie serce dla Waszych Dzieci, których macie przy sobie już tyle dni. Zaopiekujcie się Waszymi starszymi Rodzicami, czy Dziadkami.

Módlmy się wspólnie Kochani o to, by czas Świąt Wielkanocnych był momentem przełomu, byśmy obchodząc Paschę Chrystusa zaznali też pomocy w sprawach zdrowotnych. Życzę Wam radości i nadziei, bo Chrystus Zmartwychwstał i jest z nami! Alleluja!

Na przeżywanie Świąt Zmartwychwstania Pańskiego 2020 roku udzielam Wam pasterskiego  błogosławieństwa.

 + Piotr Sawczuk

                                                                                     Biskup Drohiczyński

           

             Zamieszczamy jeszcze życzenia Ks. bpa zamiesczone na youtube: TUTAJ

 

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011