"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: poniedziałek, 26 luty 2024 r.
Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława

Podziękowanie ks. Józefowi Poskrobko - za 12 letnią posługę

30 czerwiec 2019
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceDnia 30 czerwca 2019 r. na Mszy Świętej o godz. 10.00 pożegnaliśmy naszego proboszcza ks. kan. Józefa Poskrobko.

Ksiądz Józef pełnił posługę w naszej parafii przez 12 lat - od roku 2007 do obecnego 2019. Ksiądz Józef został skierowany przez księdza biskupa Tadeusza Pikusa na urząd proboszcza w Bazylice Mniejszej pw. Trójcy Przenajświętszej w Prostyni, a także na urząd dziekana dekanatu Łochowskiego. W pożegnaniu księdza Józefa wzięły udział przedstawiciele następujących grup: Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, dzieci i młodzieży naszej parafii, chóru, Odnowy w Duchu Świętym, Oazy Rodzin, Caritasu, Akcji Katolickiej, Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Leśników. Życzymy księdzu Józefowi wielu łask Bożych w posłudze na nowej parafii i nowej funkcji.

 

http://www.farahajnowka.pl/gallery/photos/385

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011