"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: sobota, 2 grudnia 2023 r.
Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny

XIII KONKURS POEZJI RELIGIJNEJ 2019

19 kwiecień 2019
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceW Niedzielę Palmową 14 kwietnia 2019r w Hajnowskim Domu Kultury odbył się Finał XIII Konkursu Poezji Religijnej im ks. prał. Marian Świerszczyńskiego.

Na konkurs przybyli uczniowie nie tylko z Hajnówki ale także z Bielska Podlaskiego, Kleszczel, Orzeszkowa oraz Białowieży. Wszyscy reprezentowali wysoki poziom wykonywanych przez siebie utworów. Była poezja pięknie recytowana, ale była też i poezja śpiewana. Między kategoriami czas wypełnił swoim śpiewem duet gitarowy panów: Zbyszka i Jarka wraz z solistką z Hajnówki.

Organizatorzy tego Konkursu: Akcja Katolicka z obu hajnowskich Parafii i Hajnowski Dom Kultury dziękują wszystkim wykonawcom,  nauczycielom, którzy przygotowali dzieci i młodzież do Konkursu, jurorom oraz wszystkim sponsorom wspierającym to przedsięwzięcie.

Szczególne podziękowanie kierują do Telewizji Kablowej Hajnówka za nagranie i retransmisję  tego Konkursu.

GALERIA.

 

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011