"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: niedziela, 3 grudnia 2023 r.
Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

NOWY ORGANISTA W NASZEJ PARAFII ROZPROWADZA OPŁATKI

3 grudzień 2018
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceW I Niedzielę Adwentu zostały poświęcone opłatki, które przed Bożym Narodzeniem są roznoszone do katolickich domów w Parafii.

Od 12.11.2018r rozpoczął pracę w naszej hajnowskiej Parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Św. i św. Stanisława Bpa i M. nowy organista p. Konrad.

Pana Konrad pochodzi z Łukowa, gdzie ukończył IV LO im. Jana Pawła II. W 2017 roku ukończył Diecezjalne Studium Muzyki Kościelnej w specjalnościach: Organista i Kantor. Pracował jako organista w następujących parafiach:

1). od 2013 do 2016 roku w Parafii p.w. św. Jana Chrzciciela w Warszowicach i 2). od 2016 do 2018 roku w Sanktuarium Narodzenia NMP w Ostrożanach.

W tym roku opłatki do naszych rodzin katolickich będzie roznosił p. Organista Konrad.

Przypominamy, że ofiary składane przy okazji roznoszenia opłatków są przeznaczone na utrzymanie p. Organisty.

Jeśli ktoś potrzebuje już teraz opłatki (np. chce wysłać opłatki osobom bliskim za granicę)  może je nabyć u p. Organisty.

Przyjmijmy p. Konrada z otwartymi sercami w naszej wspólnocie parafialnej, a św. Cecylia – Patronka chórów kościelnych i organistów niech wyprasza mu potrzebne łaski do pełnienia posługi organisty.

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011