"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: sobota, 9 grudnia 2023 r.
Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława

Zimowy wyjazd dzieci z naszej Parafii 2018

30 styczeń 2018
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceWszyscy lubimy zimę, ale jeszcze bardziej lubimy zimowe ferie. W tym roku jeden dzień-26 stycznia, spędziliśmy wesoło, zdrowo i pobożnie.

        Wybraliśmy się na wycieczkę do Białegostoku. To piękne miasto, stolicę naszego województwa poznajemy coraz lepiej, bo to  już nie pierwszy nasz tam pobyt. Tym razem zaczęliśmy od kina Helios. Film o sympatycznym niedźwiadku Paddington ukazywał  nam wartość rodziny, przyjaźni i uczył, że sprawiedliwość zawsze zwycięża.

       W roku 100 rocznicy odzyskania Niepodległości nie mogliśmy pominąć Muzeum Wojska Polskiego, gdzie odbyliśmy wielką lekcję historii. W Strefie Wysokich Lotów wzbijaliśmy się na wyżyny swoich możliwości fizycznych – każdy uwielbia latać, choćby tylko na trampolinach. Nieco zmęczeni ciałem mogliśmy wyciszyć się i wzmocnić ducha w białostockiej Katedrze poznając jej ciekawą historię i uczestnicząc we Mszy Świętej. Na koniec wycieczki posililiśmy się w KFC i bezpiecznie powróciliśmy do Hajnówki.

      Za cały dzień pełen niezapomnianych wrażeń pragniemy podziękować   Panu Burmistrzowi, który wsparł finansowo nasz wyjazd w ramach zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży, Panu Krzysztofowi Jakubowskiemu, który bezpiecznie nas woził i naszym opiekunom: ks. Mariuszowi Mucha, s. Sylwii, Pani Basi i Pani Joli. Z niecierpliwością czekamy już na następne wspólne podróże.

     A wszystkich ciekawskich zapraszamy do obejrzenia zdjęć :)    

 

 

 

                                                                                    GALERIA

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011