"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: sobota, 2 grudnia 2023 r.
Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny

XI Diecezjalny Turniej piłki siatkowej w Brańsku 2017

12 grudzień 2017
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceW dniu 9 grudnia br., Młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia działającego przy naszej Parafii- uczestniczyła w XI Diecezjalnym turnieju w piłkę siatkową.

        ,,DBAJ O ZDROWIE I ROZWÓJ FIZYCZNY”- tak brzmi VIII zasada KSM-owicza, która nabrała realnego wymiaru 09.12.2017, podczas diecezjalnego turnieju piłki siatkowej w Brańsku. W turnieju wzięły udział 4 drużyny męskie i 8 żeńskich, w tym drużyna chłopców i drużyna dziewcząt z naszego oddziału.

       Pot, krew i łzy przyniosły upragnione zwycięstwo drużynie męskiej, która wywalczyła awans na ogólnopolskie rozgrywki KSM w Pelplinie. Waleczności nie zabrakło też dziewczętom, które wyszły z grupy i ostatecznie zajęły 4 miejsce. Oprócz wyników liczyła się też dobra zabawa i świetna integracja. Wszystkim drużynom gratulujemy i dziękujemy oddziałowi KSM Brańsk za dobrą organizację turnieju.

                                                                                                          Krzysztof Krzycki

 

 

 

 

 

GALERIA

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011