"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: sobota, 2 grudnia 2023 r.
Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Andrzejki w Świetlicy ,,Promyk Dnia'' 2017

4 grudzień 2017
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceDnia 2 grudnia br. o godzinie 11:30 w świetlicy "Promyk Dnia" odbyły się Andrzejki organizowane dla dzieci ze scholi "Perełki Maryi", ministrantów oraz pozostałych dzieci z naszej parafii.

      Frekwencja na wspólną zabawę dopisała, ponieważ  na  wspólną zabawę Andrzejkową, przybyło aż 39 dzieci, żeby razem miło spędzić czas. Oczywiście nie mogło zabraknąć rozmaitych zbaw takich jak:  murarz, powódź, kaczuchy, morze-ląd, ciuciubabka oraz różne śpiewy i tańce. W przerwach pomiędzy zabawami, dzieci udawały się na słodki poczęstunek, który został przygotowany przez panie z naszego Parafialnego Zespołu ,,Caritas’’. Dzieci wyglądały na bardzo zadowolone wręcz zachwycone i wyraziły chęć na kolejne spotkania, zabawy w naszej świetlicy. Podczas zabaw,  odwiedziła  nas także s. Sylwia, która chciała zobaczyć jak sobie radzą sobie jej podopieczne w konkurencjach przygotowanych przez KSM.  Na koniec naszego spotkania każdy z uczestników otrzymał coś słodkiego i prezent z okazji zbliżającego się dnia patrona św. Mikołaja.

      Całe spotkanie było przygotowane i realizowane przez  Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży z asystentem ks . Mariuszem Muchą,  panią Martę, która na co dzień zajmuje się świetlicą oraz  Parafialnym oddziałem Caritas.

       Dziękujemy wszystkim przybyłym dzieciom oraz rodzicom za poświęcony czas i wspólną zabawę- do zobaczenia niebawem.

 

GALERIA

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011