"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: sobota, 9 grudnia 2023 r.
Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława

Wspomnienie św. Stanisława Kostki

18 wrzesień 2017
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceWspomnienie św. Stanisława Kostki wypada 18 września, ale młodzież z naszej parafii wyprzedzając te wspomnienie świętego patrona dzieci i młodzieży zorganizowała już dzień wcześniej coś dla naszych najmłodszych.

  

     Po Mszy św. dla dzieci odprawionej w naszym kościele w niedziele 17 września br młodzież z KSM-u przygotowała gry i zabawy dla dzieci, był również grill i słodki poczęstunek. Każdy z uczestników, podczas rywalizacji otrzymał medal za daną konkurencje, a także wszyscy uczestnicy otrzymali coś słodkiego po zakończonej rywalizacji. 

      Podczas wspólnej rywalizacji, nie mogło także zabraknąć wśród uczestników, dzieci przychodzących na codzień do naszej świetlicy ,,promyk dnia''. Dodatkowo wszyscy mogliśmy pogłębić swoją wiedzę o św. Stanisławie Kostce dzięki religijnej grze o naszym świętym Patronie.

     Mamy nadzieję że za rok spotkamy się znowu, a kto wie może w wiekszej liczbie naszych najmłodszych parafian.

 

 

 

 

 

                                                                             GALERIA

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011