"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: piątek, 21 czerwca 2024 r.
Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

WYJAZD DZIECI Z NASZEJ PARAFII DO BIAŁEGOSTOKU 2017

22 marzec 2017
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceŚroda 1 lutego br była dniem pełnym atrakcji i niespodzianek dla dzieci aktywnie uczestniczących w życiu naszej parafii.

        Pani katechetka Jola Kulpa-Krzycka wspólnie z ks. Pawłem Hryniewickim i przy wsparciu ks. Proboszcza, zorganizowała dzieciom wycieczkę-pielgrzymkę sponsorowaną w części przez Urząd Miasta w Hajnówce.

        Dzieci wraz z księdzem Pawłem i siostrą Sylwią wyjechały o 8 rano do Białostockiego Teatru Lalek, gdzie obejrzały przedstawienie pt. „Czarnoksiężnik z Krainy Oz”. Kolejną i chyba największą atrakcją była zabawa w Jumper Parku, gdzie dzieci po krótkiej rozgrzewce, miały godzinę czasu na szaleństwa na ponad 30 trampolinach i w basenie pełnym gąbek. Wszyscy, łącznie z księdzem Pawłem wyszli stamtąd zmęczeni, ale  zadowoleni i z pewnością bardzo głodni. Na szczęście kolejnym punktem wycieczki był McDonald's, więc dzieci mogły odpocząć i najeść się do syta. Zwieńczeniem tego dnia pełnego wrażeń  była wizyta w Zgromadzeniu Sióstr Misjonarek Św. Rodziny przy ul. Stołecznej 5 w Białymstoku. Znajduje się tam Sanktuarium Błogosławionej Bolesławy Lament, gdzie nasze dzieci pojechały, aby podziękować i wypraszać potrzebne łaski za wstawiennictwem Błogosławionej. Po krótkim zwiedzaniu obiektów Sanktuarium, odprawiona została Msza Święta z oprawą scholi „Perełki Maryi” z naszej Parafii i przy akompaniamencie siostry Sylwii, po czym ok. godz. 17 wróciliśmy szczęśliwie do domów.

         Dziękujemy za wspaniałą niespodziankę i z niecierpliwością czekamy na kolejne takie atrakcje.

                                                            Agnieszka Pietraszko

 

GALERIA.

 

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011