"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: czwartek, 7 grudnia 2023 r.
Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława

ZIMOWE FERIE MŁODZIEŻY z KSM 2017

22 marzec 2017
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceDnia 30 stycznia br Oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży z Hajnówki udał się na wypoczynek w czasie ferii na narty do Pięknej Góry w Gołdapi.

          Wszystko rozpoczęło się Mszą Św., na której modliliśmy się o bezpieczną podróż i o dobrą zabawę. Choć zbiórka była o 7:00, to wszyscy byliśmy wypoczęci oraz podekscytowani wyjazdem. Droga była długa, jednak nikt z nas się nie nudził, gdyż czas podróży umilała nam konferencja ks. Piotra Pawlukiewicza o „Chrześcijańskiej radości”. Gdy dotarliśmy już na miejsce, od razu udaliśmy się do wypożyczalni nart, a następnie wszyscy pobiegliśmy  na stok. Niektórzy z naszej grupy, którzy mieli już styczność z jazdą na nartach  zjeżdżali na szlaku bardzo dobrze, niektórym szło gorzej – były liczne upadki – jednak bawiliśmy się wszyscy cudownie. Po męczących zjazdach na stoku narciarskim pojechaliśmy na obiad, gdzie zaserwowano nam najlepsze kartacze w okolicy! Każdy z nas miał wilczy apetyt. Po pysznym obiedzie wszyscy poszliśmy na kręgielnię, na której spędziliśmy bardzo radośnie 2 godziny. Po wszystkich atrakcjach, jakie przeżyliśmy tego dnia czekała na nas już tylko droga powrotna do domu. Pan kierowca bezpiecznie przywiózł wszystkich do Hajnówki.

           Cały ten wyjazd, który był dofinansowany przez Urząd Miasta w Hajnówce - bardzo przy tej okazji Urzędowi Miasta w Hajnówce dziękujemy - młodzież z KSM-u zawdzięcza Asystentowi Ks. Pawłowi Hryniewickiemu oraz Pani Jolancie Krzyckiej. Bardzo dziękujemy! GOTÓW!

                                                                     Angelika Ostapczuk

 

GALERIA.

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011