"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: czwartek, 20 czerwca 2024 r.
Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

PRAKTYKA DUSZPASTERSKA KS. DK. MARUSZA MUCHY

16 luty 2017
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceOd 03 lutego br ks. dk. Mariusz Mucha odbywa praktykę duszpastersko-katechetyczną w naszej Parafii.

Mariusz Mucha, syn Jerzego i Krystyny z domu Bartosiak. Urodzony 06.09.1987 roku w Bielsku Podlaskim. Pochodzi z parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Brańsku. Ma trójkę rodzeństwa: dwóch braci – Mirosława i Krzysztofa oraz jedną siostry – Edytę. W latach 2003-2006 uczęszczał do Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół im. Armii Krajowe w Brańsku. W latach 2006-2011 studiował na Uniwersytecie w Białymstoku na wydziale prawa. W 2011 roku, wstąpił do Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie. Jest alumnem szóstego roku. 03 czerwca 2016r otrzymał święcenia diakońskie z rąk J.E. Ks. prof. Tadeusza Pikusa w konkatedrze w Sokołowie Podlaskim. Od 03 lutego odbywa praktykę duszpastersko-katechetyczną w naszej Parafii.

Ks. dk. Mariuszowi życzymy wielu Bożych łask i dobrego przygotowania się do pracy w Kościele Chrystusowym.

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011