"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: czwartek, 20 czerwca 2024 r.
Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

WAKACYJNE PÓŁKOLONIE 2016

27 lipiec 2016
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceW dniu 29.06.2016r wspólnymi zabawami i grami w świetlicy ,,Promyk Dnia” rozpoczęliśmy wakacyjne półkolonie.

W dniach 30.06-1.07.2016r. dzieci i młodzież z naszej Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego wraz z opiekunami Ks. Pawłem Hryniewickim, Panią Jolantą Kulpa-Krzycką oraz Panią Barbarą Sosnowską udały się na wycieczkę, dofinansowaną przez Burmistrza Miasta Hajnówka. Zbiórka była już o godzinie 7:45. Po sprawdzeniu obecności wszyscy w radosnych humorach udali się do Białostockiego "fikolandu" w Galerii Białej. Dzieci po wyczerpujących zabawach takich jak trampolina, basen z kulkami oraz wiele innych zabaw udały się na film pt."Gdzie jest Dory". Wszystkim dzieciom przypadła do gustu historia małej, zagubionej rybki. Przy okazji pobytu w Białymstoku miały okazję zwiedzić Sanktuarium Miłosierdzia Bożego oraz dowiedzieć się wielu ciekawostek o błogosławionym ks. Michale Sopoćko oraz wziąć udział we Mszy Świętej. Następnym punktem wycieczki był przejazd do Sanktuarium Maryjnego - Świętej Wody, gdzie mieliśmy zapewniony nocleg. Po zakwaterowaniu czekała pyszna obiado – kolacja, którą wszyscy ze smakiem zjedli. Dzieci bardzo pragnęły zabawy, więc udały się do "Kaplicy radości", gdzie dzieci ponownie mogły się wyszalały. Po powrocie została ogłoszona cisza nocna i wszyscy poszli spać. 
Następnego dnia po śniadaniu ks. Paweł odprawił Mszę Świętą oraz Nabożeństwo Pierwszopiątkowe. Po spakowaniu rzeczy udaliśmy się na kolejną rozrywkę do Parku Jurajskiego w Wasilkowie. Pan przewodnik opowiedział całą historię dinozaurów oraz przybliżył obraz niektórych z tych gadów. Następnie każdy dostał kupon na dwie dowolne atrakcje np. kolejka górska, samochodziki, łódki oraz park linowy. Niestety był to już ostatni punkt wycieczki, ale na pocieszenie dzieci dostały pyszne lody. Wszyscy szczęśliwi i zadowoleni z udanego wyjazdu powróciliśmy do Hajnówki. 
                                                                                                               Angelika Ostapczuk

GALERIA.

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011