"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: poniedziałek, 26 luty 2024 r.
Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława

ŻYCZENIA WIELKNOCNE KS. PROBOSZCZA

26 marzec 2016
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceCHRISTUS SURREXIT VERE !!! ALLELUJA!!!

Drodzy Parafianie i Goście spędzający Święta Wielkanocne w naszej Hajnowskiej Wspólnocie!

          CHRYSTUS PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ!!!  ALLELUJA!!!

          Uroczystość Zmartwychwstania  Pańskiego, to czas, kiedy wszyscy przypominamy Tajemnicę Niepowtarzalnej Miłości, jaką Syn Boży okazał człowiekowi otwierając przez swoje zmartwychwstanie niebo. Niech tegoroczne Święta Wielkanocne przeżywane w Jubileuszowym Roku Miłosierdzia Bożego i w 1050 rocznicę Chrztu Polski dają Kościołowi w naszej Ojczyźnie odrodzenie wiary, a naszemu Narodowi wzajemną zgodę, szacunek i spokój ducha, zaś spotkanie ze Zmartwychwstałym Jezusem niech da nam wszystkim siłę do pokonywania wszelkich trudności. Niech radosne Alleluja!!! rozbrzmiewa w naszych domach i rodzinach oraz wszędzie tam, dokąd nas Pan Jezus pośle.

          Jako Wasz Proboszcz wraz z kapłanami pracującymi w tej Parafii: ks. Pawłem Hryniewickim, ks. Łukaszem Suszko i dk. Pawłem Gołembieckim łączymy się w modlitwie ze wszystkimi Parafianami i Gośćmi, którzy spędzają te największe Święta w naszej Hajnowskiej Wspólnocie i życzymy WSZYSTKIM : wesołych, radosnych, zdrowych i pełnych Bożych łask Świąt Wielkanocnych.

          Niech Chrystus Zmartwychwstały błogosławi Wam wszystkim w życiu osobistym, jak też i w pracy zawodowej. Szczęść Boże ! i Wesołego Alleluja !!!

                                                                    Wasz Proboszcz - ks. kan. Józef Poskrobko

Wielkanoc, A.D. 2016

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011