"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: poniedziałek, 22 lipca 2024 r.
Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Akcja „Wigilijne sianko”.

24 grudzień 2015
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceW ostatni weekend Adwentu, wspólnie z młodzieżą z naszego Oddziału KSM przeprowadziliśmy w parafii akcję " Wigilijne sianko”.

W sobotę pełni sił i zapału, w dobrych nastrojach szybko uwinęliśmy się z pracą i dzięki temu mieliśmy czas aby zmierzyć się ze sobą w grze w bilard lub piłkarzyki. W niedzielę natomiast po każdej Mszy Świętej rozprowadzaliśmy przygotowane dzień wcześniej paczuszki. Dzięki temu w każdej rodzinie znalazła się symboliczna torebeczka z życzeniami od KSMu i zawiniętym siankiem. Lecz to nie koniec.. Wieczorem zebraliśmy się w naszej parafialnej salce, aby wspólnie przełamać się opłatkiem, złożyć sobie życzenia i radośnie spędzić ten wyjątkowy czas.

Wszystkim parafianom również życzymy pogodnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Życzymy, aby Maleńki Chrystus narodził się w nas na nowo. Wesołych Świąt!

Katarzyna Gdowska

GALERIA.

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011