"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: poniedziałek, 26 luty 2024 r.
Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława

TURNIEJ SIATKÓWKI KSM DIECEZJI DROHICZYŃSKIEJ W BRAŃSKU

5 grudzień 2015
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceDnia 24 października br odbył się Turniej Siatkówki KSM Diecezji Drohiczyńskiej w Brańsku.

Zbiórka była o godzinie 7:50 przy kościele Podwyższenia Krzyża Św.. O około godziny 9:15 byliśmy już na miejscu w Brańsku. Dokładnie o godzinie 9:30 oficjalnie rozpoczęliśmy turniej. Po wytłumaczeniu wszystkich zasad przeszliśmy do wspólnego odmówienia dziesiątki Różańca Świętego. O wygraną walczyły 4 drużyny męskie i 5 drużyn żeńskich. Po rozlosowaniu grup usłyszeliśmy pierwszy gwizdek. Nasi chłopcy rozegrali pierwszy mecz, który zakończył się pewną wygraną z Ostrówkiem. Po zaciętych bojach z pozostałymi drużynami udało im się stanąć na pierwszym miejscu podium. Dziewczynom również poszło bardzo dobrze, ponieważ również stanęły na podium nie pierwszego lecz III miejsca. W trakcie wszystkich meczy mogliśmy coś przekąsić, rozgrzać się lub przewietrzyć. Po uroczystym rozdaniu nagród i upamiętniających turniej zdjęciach wszyscy w radosnych humorach wróciliśmy do Hajnówki z dwoma pucharami i wiadomością, że nasi chłopcy już po raz kolejny przechodzą do dalszego etapu rozgrywek. Myślę, że cały nasz Oddział KSM jest z tego bardzo dumny. Mam nadzieję, że w przyszłym roku dziewczęta również zakwalifikują się do dalszego Ogólnopolskiego etapu. Życzcie nam powodzenia! ;-)

Angela Ostapczuk

GALERIA.

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011