"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: poniedziałek, 26 luty 2024 r.
Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława

ŻYCZENIA WIELKANOCNE KS. PROBOSZCZA

4 kwiecień 2015
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceŻyczę WSZYSTKIM wesołych, radosnych i pełnych łask Bożych Świąt Wielkanocnych.

 

 

CHRISTUS SURREXIT VERE !!! ALLELUJA!!!

 

           Uroczystość Zmartwychwstania  Pańskiego, to czas, kiedy wszyscy przypominamy Tajemnicę Niepowtarzalnej Miłości, jaką Syn Boży okazał człowiekowi otwierając przez swoje zmartwychwstanie niebo. Niech tegoroczne Święta Wielkanocne, gdy po roku Kanonizacji Świętego Jana Pawła – naszego Wielkiego Rodaka dziękujemy za dar Jego Osoby i Jego świętość, dają Kościołowi w Polsce odrodzenie wiary, a naszemu Narodowi wzajemną zgodę, szacunek i spokój ducha zaś spotkanie ze Zmartwychwstałym Jezusem niech da nam wszystkim siłę do pokonywania wszelkich trudności. Niech radosne Alleluja!!! rozbrzmiewa w naszych domach i rodzinach oraz wszędzie tam, dokąd nas Jesus  pośle.

        Łączę się w modlitwie ze wszystkimi  moimi Parafianami i Gośćmi, którzy spędzają te największe Święta w naszej hajnowskiej Wspólnocie i życzę WSZYSTKIM wesołych, radosnych, zdrowych i pełnych łask Bożych Świąt Wielkanocnych.

             Niech Chrystus Zmartwychwstały, który powstał na nowo do życia błogosławi Wam wszystkim moi kochani w życiu osobistym, jak też i w pracy zawodowej.                                           Szczęść Boże ! i Wesołego Alleluja !!!

                               Wasz Proboszcz                                                 ks. kan. Józef Poskrobko

Wielkanoc A.D. 2015r.

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011