"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: sobota, 2 grudnia 2023 r.
Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Sukces siatkarzy KSM Hajnówka

18 grudzień 2014
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceMłodzież z hajnowskiego oddziału KSM wzięła udział w Diecezjalnym Turnieju Piłki Siatkowej.

Dnia 6 grudnia w Brańsku odbył się VI Turniej w Piłce Siatkowej KSM Diecezji Drohiczyńskiej. W mikołajkowych nastrojach młodzież z naszej diecezji zmierzyła się ze sobą w zawodach. Każdy oddział miał szansę wystawić drużynę żeńską i męską. Propagując zdrowy styl życia oraz zgodnie z 8 zasadą KSM-owicza „Dbaj o zdrowie i rozwój fizyczny”, młodzi ludzie mogli wypoczywać zarówno zdrowo, jak i twórczo. Hajnowski oddział wystawił dwie drużyny, wśród młodzieży były zarówno osoby grające, jak i kibice.

Z pamiętnika ksm-owicza:

"Nasz wyjazd rozpoczął się od zbiórki przy Kościele, skąd wyruszyliśmy o godzinie 8:00 rano. Gdy dojechaliśmy na miejsce, wszyscy lekko zestresowani, ale z bojowym nastawieniem poszliśmy na salę. Odbyło się losowanie drużyn i chwilę potem zabrzmiał pierwszy gwizdek. Nasi chłopcy rozegrali trzy mecze, a przeciwnikami byli: drużyna seniorów z Białegostoku, Wyższe Seminarium Duchowne oraz Drużna ze Skrzeszewa. Chłopcy nawiązali równą walkę z przeciwnikami i udało im się stanąć na trzecim miejscu podium.  Myślę, że dziewczęta poradziły sobie równie dobrze, lecz nie udało nam się zająć czołowego miejsca. Jednak wierzymy, że następnym razem będzie lepiej. W trakcie rozgrywanych meczy mogliśmy wzmocnić siły ciepłym posiłkiem. Główną nagrodą turnieju był puchar prezesa KSM - Moniki Pietraszko. Niestety nie udało nam się go zdobyć, ale nasz oddział wrócił do domu z pucharem trzeciego miejsca oraz z wiadomością, że drużyna chłopców przechodzi do kolejnego ogólnopolskiego etapu rozgrywek, który tym razem prawdopodobnie odbędzie się w Ełku. Wszyscy bardzo cieszymy się z osiągnięć naszego oddziału i chcemy więcej ! Kolejne starcie już na wiosnę- trzymajcie kciuki."    Kinga Żukowska

 

Galeria

 

 

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011