"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: sobota, 9 grudnia 2023 r.
Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława

Dzień Dziecka

25 maj 2014
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce24 maja Hajnowski Odział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży pod opieką księdza Andrzeja oraz księdza Sylwestra, a także opiekunki świetlicy „Promyk Dnia”- pani Marty Kowalskiej zorganizował Dzień Dziecka dla dzieci z naszej parafii.

W tym roku postanowiliśmy rozpocząć świętowanie Dnia Dziecka troszkę wcześniej, a co za tym idzie przedłużyć naszym małym pociechom ten wspaniały czas! Wszyscy wolontariusze zgromadzili się w sobotni poranek, aby jak najlepiej zaplanować liczne atrakcje. Świętowanie rozpoczęliśmy od wspólnej modlitwy po której KSMowicze chętnie spełniali prośby dzieci dotyczące wymyślnych fryzur oraz malowania twarzy. Nie przestraszył nas nawet upał! Dzieci  brały udział w licznych konkursach zaplanowanych przez młodzież za które otrzymywały drobne nagrody. Jedną z wielu atrakcji była wata cukrowa, przygotowywana przez naszego ks. Sylwestra! :-) Zmęczone i głodne dzieci mogły posilić się ciepłymi kiełbaskami z grilla oraz ochłodzić pysznymi lodami. Po skończonej zabawie wszyscy udaliśmy się do kościoła, aby wspólnie podziękować Panu Bogu za tak wspaniale wykorzystany czas. Na zakończenie zostały wręczone nagrody oraz podziękowania, po czym dzieciaki z uśmiechami na twarzach wróciły do swoich domów, aby odpocząć po wyczerpujących zmaganiach.

Myślę, że najmłodszym podobał się wspólnie spędzony czas i chętnie odwiedzą nas już za rok! ;-)

Katarzyna Gdowska

 

Galeria

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011