"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: poniedziałek, 26 luty 2024 r.
Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława

Ferie rozpoczęte...

30 styczeń 2014
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceChoć pokrywa śnieżna spowiła całe miasto, a mróz dokuczliwie szczypał w nosy, tłumy dzieci zjawiły się u progu świetlicy „Promyk Dnia”, gdzie w sobotę - 25 stycznia, panowała najbardziej ciepła i wesoła atmosfera.

Wszystko za sprawą hajnowskiej młodzieży, która z pomocą uprzejmych pań z oddziału Caritas przygotowała „Choinkę”.  Zwariowane tańce oraz wymyślne zabawy rozgrzały małych gości do czerwoności, mimo to wciąż emanowali niewzruszoną energią i krzepą. Może  siły dodały im smaczne przekąski...a może to świadomość, że czeka ich wyjątkowa wizyta? Z pewnością w tym pojedynku wygrała kwestia spotkania z pewnym „ktosiem”, w czerwonym ubraniu i z długą, siwą brodą. Otóż zjawił się on wraz z końcem przyjęcia i obdarował wszystkie dzieciaki „choinkową” paczką. Radość nikogo nie opuszczała, gdy przyjęcie dobiegło kresu, w końcu rozpoczęły się beztroskie ferie!

Galeria

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011