"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: niedziela, 3 grudnia 2023 r.
Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Proszę, pomóż!

22 marzec 2013
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówcePotrzebna krew

Wampirkiem nie jestem ale... od września ubiegłego roku co tydzień muszę być hospitalizowany w hajnowskim szpitalu , gdzie przetaczają mi płytki krwi i w razie potrzeby samą krew. To jedyny efekt chemioterapii, która uszkodziła mój szpik. Lekarze z różnych klinik hematologicznych twierdzą, że na razie to jedyny sposób leczenia, czytaj: utrzymania mnie przy życiu. Mógłbym machnąć na to ręką i przyjąć , że i tak muszą mnie leczyć, ale moje zasady moralne nakazują mi aby za każdym pobytem w szpitalu przyprowadzać kolejnego dawcę krwi. Potrzebuję krwi grupy A Rh+ ale stacja krwiodawstwa przyjmie też dawców o innej grupie. W końcu krew to dar życia i wielu jest oczekujących na ten dar. Dziękuję. Bolesław Gwoździk

Aby wspomóc akcję, wystarczy zgłosić się do Stacji Krwiodastwa i zadeklarować, że chcemy oddać krew p. Bolesławowi Gwoździkowi. Można oddać krew bez względu na grupę. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pozytywnie odpowiedzą na nasz apel.
 

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011